Sâmbătă, Septembrie 22, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Rezultatele echipelor noastre de fotbal, din week-end

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

sigla mioveni pt site buna# Liga 2, Etapa 7: CS Mioveni - Ştiinţa Miroslava 5-1 (3-0). Au marcat: Năstăsie (12, 32), Ayza (23), Florescu (49), Ene (90).

CLASAMENT Liga 2

1 AFC Hermannstadt 7 6 0 1 12-4 18
2 ASA Târgu Mureş 7 5 1 1 18-9 16
3 Ripensia Timişoara 7 4 2 1 26-7 14
4 Chindia Târgovişte 7 4 1 2 22-6 13
5 FC Academica Clinceni 7 4 1 2 13-10 13
6 Dunărea Călăraşi 7 4 1 2 12-9 13
7 ASU Politehnica Timişoara 7 4 0 3 9-10 12
8 CS Mioveni 7 3 2 2 14-8 11
9 FC Argeş 7 3 2 2 11-5 11
10 Pandurii Târgu Jiu 7 3 2 2 14-10 11
11 Sportul Snagov 7 3 2 2 6-5 11
12 UTA Arad 7 2 3 2 7-7 9
13 Dacia Unirea Brăila 7 2 2 3 22-16 8
14 Metaloglobus Bucureşti 7 2 2 3 7-7 8
15 CS Afumaţi 7 2 1 4 4-8 7
16 Olimpia Satu Mare 7 2 1 4 5-13 7
17 CS Baloteşti 7 1 2 4 5-10 5
18 Luceafărul Oradea 7 1 1 5 9-15 4
19 Ştiinţa Miroslava 7 1 1 5 9-26 4
20 Foresta Suceava 7 0 1 6 2-42 1

 

# Liga 3, Etapa 3: CS Mioveni II - Astra II 1-0 (0-0). A marcat: S. Ivan (72)

CLASAMENT Liga 3

1 ACS Petrolul 52 Ploieşti 3 3 0 0 8-1 9
2 AFCM Alexandria 3 3 0 0 7-1 9
3 Voinţa Turnu Măgurele 3 3 0 0 7-2 9
4 Atletic Bradu 3 2 1 0 4-0 7
5 CS Tunari 3 2 0 1 4-2 6
6 Flacăra Moreni 3 2 0 1 5-4 6
7 Concordia Chiajna 2 3 2 0 1 4-3 6
8 CS Mioveni 2 3 2 0 1 2-3 6
9 Sporting Roşiori 3 1 0 2 3-3 3
10 AFC Astra 2 3 0 1 2 0-2 1
11 ACS Urban Titu 3 0 0 3 2-6 0
12 SC Popeşti Leordeni 3 0 0 3 2-7 0
13 Viitorul Domneşti 3 0 0 3 2-9 0
14 FC Aninoasa 3 0 0 3 2-9 0

 

# Liga IV, Etapa 3: AS Miceşti - CS Mioveni III 0-5. Au marcat: Mormolea (trei), Lupu, Rizea

CLASAMENT Liga 4

# Nume echipa M V E I G P A
1 A C S Unirea Bascov 3 3 0 0 11-3 9p +3
2 C S Atletic Bradu 2 3 3 0 0 12-6 9p +3
3 A S Victoria Buzoesti 3 3 0 0 10-4 9p +3
4 A C S Gloria Berevoesti 3 2 1 0 15-5 7p +1
5 A S Poiana Lacului 2 2 0 0 6-2 6p +3
6 C S Mioveni 3 3 1 1 1 11-7 4p +1
7 A S Colibasi 2 1 0 1 5-4 3p 0
8 C S DLR Pitesti 2 1 0 1 4-3 3p 0
9 A C S Basarabi Curtea de Arges 3 1 0 2 6-7 3p 0
10 A C S Inter Campulung 3 1 0 2 5-7 3p 0
11 C S Albota 2012 3 1 0 2 4-7 3p 0
12 A S Olimpia Suseni 3 1 0 2 6-10 3p -3
13 A S Micesti 2002 3 1 0 2 6-11 3p -3
14 C S Sporting Pitesti 3 0 0 3 7-12 0p -3
15 A S Viitorul Stefanesti 2007 2 0 0 2 0-6 0p -3
16 C S Real Bradu 3 0 0 3 3-17 0p -3

 

# Campionatul Naţional Under 17, faza preliminară, etapa 6: FC Argeş - CS Mioveni 0-4. Marcatori: Alin Şerban, Marius Vîlcoci, Andrei Bălan (două).

CLASAMENT U 17

1. FC Star Sport   6 6 0 0 40-1 18p

2. CS Mioveni      6 4 1 1 16-5 13p

3. LPS Piteşti       6 3 0 3  17-14 9p

4. FC Argeş         6 1 1 4 7-15 4p

5. ACS Viitorul     6 1 1 4 6-20 4p

6. CN Dinicu G.    6 1 1 4 5-29 4p

 

# Liga Elitelor, Under 19, faza preliminară: FC Argeş - CS Mioveni 2-1

CLASAMENT U 19

1. ACS Viitorul     6 5 0 1 27-11 15 p

2. FC Argeş         6 5 0 1 16-9   15p

3. CS Mioveni      6 4 0 2 11-7    12 p

4. LPS Piteşti       6 1 2 3 9-12    5 p

5. CN Dinicu G     6 1 1 4 4-19 4p

6. FC Star Sport   6 0 1 5 5-16  1 p

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

ASU Poli Timişoara   CS MIOVENI
stema ASU poli Timisoara 93 X117  ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 22 Sept. 2018, Ora: 15.00, Liga 2, Etapa 8

CS MIOVENI - Energeticianul

csmioveni logo mic

ball_3_anim sigla energeticianul
Scor final 2 - 1
(0-0)
Data 15 Sept. 2018, Liga 2, Etapa 7

 

 

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Sportul Snagov 2 14-4 20 
2 Academica Clinceni 22-3 18 
3
Petrolul 7 5 1 1 12-2 16 
4
CS MIOVENI 0 2 14-6 15 
5
FC Argeş 7 4 3 0 11-5 15 
6
Pandurii Tg Jiu 16-8 14 
7
UTA 3 11-8 13 
8
U Cluj 7 4 0  3 12-7 12 
9 Chindia Târgovişte 7  8-8 11 
10 Energeticianul 7 3 1 3 11-12 10
11
Daco - Getica 7 10-13 
12
Ripensia Timişoara 7 6-7 7 
13
ASU Poli Timişoara 7 1 4 6-9
14
Metaloglobus  7  2 6-14 7 
15 Farul Constanţa 7  13-17
16 Luceafărul Oradea 7-14
17 Aerostar Bacău 10-14 4 
18 ACS Poli Timişoara 7  1 9-18 
19 Dacia Unirea Brăila 7 0 3 4 5-20 3
20 CS Baloteşti 7  4-15

Rezultate Etapa 8  2018/2019
Echipa Scor Echipa
22. 09. 2018
Sportul Snagov  2-1 UTA
ASU Poli Timişoara - CS MIOVENI
CS Baloteşti - ACS Poli Timişoara
Pandurii Tg Jiu - Ripensia Timişoara
Metaloglobus -
Dacia Unirea Brăila
Energeticianul - Daco - Getica
Aerostar Bacău -
FC Argeş
Luceafărul Oradea - Academica Clinceni
Chindia Târgovişte - Farul
U Cluj - Petrolul

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n