Miercuri, August 15, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

CS Mioveni a pierdut meciul din turul Finalei Superligii la Tenis de Masă

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

tenis de masa clung mioveni

Echipa de tenis de masă a CS Mioveni a pierdut partida din cadrul turul Finalei Superligii la Tenis de Masă, desfășurat la Câmpulung.

Gazdele, CS Pristavu Câmpulung s-au impus cu scorul de 5 - 2, iar returul se va disputa duminică, 17 iunie, începând cu ora 17:00, la Sala de Sport a Școlii „Liviu Rebreanu” din Mioveni.

Lotul CS Mioveni: Ionuț Seni, Alexandru Cazacu și Rareș Sipoș.

Lotul CS Pristavu Câmpulung: Alexandru Manole, Cristian Chiriță și Alin Spelbuș.

Iată rezultatele din turul finalei:

Ionuț Seni - Alexandru Manole 0 - 3 (10 - 12, 7 - 11, 6 - 11)

Alexandru Cazacu - Cristian Chiriță 3 - 1 (11 - 4, 8 - 11, 11 - 7, 11 - 7)

Rareș Sipoș - Alin Spelbuș 1 - 3 (9 - 11, 10 - 12, 11 - 4, 10 - 12)

Alexandru Cazacu - Alexandru Manole 1 - 3 (9 - 11, 6 - 11, 11 - 7, 3 - 11)

Ionuț Seni - Alin Spelbuș 0 - 3 (10 - 12, 6 - 11, 9 - 11)

Rareș Sipoș - Cristian Chiriță 3 - 1 (11 - 8, 12 - 10, 9 - 11, 11 - 8)

Alexandru Cazacu - Alin Spelbuș 1 - 3 (11 - 8, 5 - 11, 8 - 11, 8 - 11)

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   CS Baloteşti
csmioveni logo mic  ball_3_anim

CS Balotesti logo copy

DATA: 17 Aug. 2018, Ora: 18.00, Liga 2, Etapa 3

Sportul Snagov - CS MIOVENI

silgla snagov copy

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 2 - 0
(1-0)
Data 11 Aug. 2018, Liga 2, Etapa 2

 

 

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Energeticianul 6-1 
2 Chindia Târgovişte 3-1  6 
3
Petrolul 2 1 1 0 3-0 
4
FC Argeş 0 3-1 
5
Sportul Snagov 2 0  2-0
6
Ripensia Timişoara 4-3 
7
Pandurii Tg Jiu 2-1 
8
Academica Clinceni 2 1  0  1  6-2
9 Farul 2  6-5 
10
U Cluj  3-2  3 
11
UTA 2 4-4 
12
CS MIOVENI 2  0 2-3  3 
13
Daco - Getica 2 1 2-5 
14
Dacia Unirea Brăila  2  0 3-4  1 
15 Aerostar Bacău 2  1-2 
16 Metaloglobus 1-3 
17 ACS Poli Timişoara 3-6  1 
18 Luceafărul Oradea 2  2-6 
19 ASU Poli Timişoara 1-3  0 
20 CS Baloteşti 2  0-5 

Rezultate Etapa 2  2018/2019
Echipa Scor Echipa
11. 08. 2018
Sportul Snagov 2-0 CS MIOVENI
CS Baloteşti 0-3 Petrolul
Luceafărul Oradea 2-2 Ripensia Timişoara
Academica Clinceni 5-0 Daco - Getica
Metaloglobus 1-1
Aerostar Bacău
Energeticianul 2-1 ASU Poli Timişoara
UTA  4-2
Farul
Pandurii Tg Jiu 1-1 FC Argeş
ACS Poli Timişoara 2-2 Dacia Unirea Brăila
Chindia Târgovişte 2-1 U Cluj

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n