Vineri, Noiembrie 16, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Sâmbătă, la 11,00, jucăm la Mioveni, cu Metaloglobus

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

afis CS Mioveni vs CS Metaloglobus 1 copyEchipa noastră va juca în această etapă, mâine, de la 11,00, pe propriul teren, cu Metaloglobus Bucureşti, formaţie care la sfârşitul sezonului trecut retrogradase

în Liga a III-a, dar care a fost ulterior reprimită în al doilea eşalon fotbalistic al ţării.

Înainte de meciul de astăzi, CS Mioveni este pe locul 10 în clasament cu 6 puncte, în timp ce Metaloglobus are 4 puncte şi este pe 14. Etapa trecută, galben-verzii au pierdut în deplasarea de la Pandurii Tg Jiu cu 2-0, iar Metaloglobus a fost performera rundei, învingând cu 1-0 pe Petrolul. 

INTRAREA spectatorilor la această partidă este LIBERĂ! 

HAIDEŢI LA MECI!

 

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

Ripensia Timişoara   CS MIOVENI
stema Ripensia copy  ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 17 Nov. 2018, Ora: 11.00, Liga 2, Etapa 17

CS MIOVENI - Dacia Unirea Brăila

csmioveni logo mic

ball_3_anim sigla dacia un braiala
Scor final 4 - 0
(2-0)
Data 9 Nov. 2018, Liga 2, Etapa 16

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Chindia Târgovişte 16  12  2 36-17 38 
2 Petrolul 16 11  33-14 35 
3
U Cluj 16 10 3 3 38-13 33 
4
Academica Clinceni 16  11  0 5 33-11 33 
5
Sportul Snagov 15 10 3 2 26-12 33 
6
FC Argeş 16 9 30-12 32 
7
CS MIOVENI 16  10  4 29-11 32 
8
Energeticianul 16 7 3 6 25-19 24 
9 UTA 16  25-23 23 
10 Pandurii Tg Jiu 16 6 3 7 29-24 21
11
Daco - Getica 16 26-25  21 
12
ASU Poli Timişoara 15 14-17 20 
13
Metaloglobus 16 2 8 14-30 20 
14
Luceafărul Oradea 16 5 21-30 18 
15 Aerostar Bacău 16  21-31 18 
16 Ripensia Timişoara 16  18-29 14 
17 Farul 16  11  21-37 13 
18 CS Baloteşti 16  3 11 14-35  11 
19 ACS Poli Timişoara 16 1 2 13 13-41 5
20 Dacia Unirea Brăila 16  11  14-49

Rezultate Etapa 16  2018/2019
Echipa Scor Echipa
9-12 11. 2018
CS MIOVENI   4-0 Dacia Unirea Brăila
Petrolul 1-0 Ripensia Timişoara
Luceafărul Oradea 3-0 Metaloglobus
Energeticianul 3-0 CS Baloteşti
Aerostar Bacău 1-0
UTA
FC Argeş 5-0 ACS Poli Timişoara
Daco - Getica 3-0
Farul
Chindia Târgovişte 2-1 Pandurii Tg Jiu
U Cluj 3-0 Academica Clinceni
ASU Poli Timişoara - Sportul Snagov

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n