Luni, Decembrie 17, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Cupă, Optimi: CS Mioveni - Sepsi, miercuri 31 octombrie

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

cupaFRF a stabilit programul complet al meciurilor din faza optimilor de finală ale Cupei României, ediția 2018/2019. 

Astfel, CS Mioveni va juca cu formaţia de Liga I, Sepsi Sf Gheorghe, miercuri, 31 octombrie de la ora 16,30, pe propriul teren. În urma solicitărilor deținătorilor de drepturi, meciurile din optimi se vor disputa în perioada 30 octombrie – 1 noiembrie, conform următorului program:

# AFC Hermannstadt – FC Voluntari, 30 octombrie, ora 16:30

# Turris-Oltul Tr. Măgurele – U Craiova 1948 Club Sportiv, 30 octombrie, ora 19:00

# CSM Politehnica Iași – FC Viitorul, 30 octombrie, ora 21:45

# CS Mioveni – Sepsi OSK Sf. Gheorghe, 31 octombrie, ora 16:30

# FC Universitatea Cluj – AFC Astra, 31 octombrie, ora 19:00

# Gaz Metan Mediaș – CFR 1907 Cluj, 31 octombrie, ora 21:45

# AFK Csikszereda – Dinamo, 1 noiembrie, ora 19:00

# Dunărea Călărași – FCSB,  1 noiembrie, ora 21:45

În caz de egalitate după 90 de minute de joc, se procedează la prelungiri şi, după caz, la executarea loviturilor de departajare din punctul de pedeapsă.

 

În conformitate cu articolul 30, punctul 11 din ediţia 2018 a ROAF, regulament aprobat în şedinţa Comitetului de urgenţă din 20 iulie 2018, în faza naţională a Cupei României, în toate jocurile se pot efectua maximum 3 (trei) înlocuiri de jucători pe durata celor 90 de minute. În situația jocurilor în care se vor disputa reprize de prelungiri, conform art. 30 alin 9 din ROAF este permisă efectuarea a 4 (patru) înlocuiri de jucători, cu condiția ca cea de a 4-a înlocuire să se efectueze numai în reprizele de prelungiri.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS Baloteşti   CS MIOVENI
CS Balotesti logo copy  ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 23 Feb. 2019, Ora: 11.00, Liga 2, Etapa 22

CS MIOVENI - Sportul Snagov

csmioveni logo mic

ball_3_anim silgla snagov copy
Scor final 0 - 4
(0-1)
Data 8 Dec. 2018, Liga 2, Etapa 21

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Sportul Snagov 21 14  4 35-14 46 
2 Academica Clinceni 21 15  6 41-15 45 
3
Petrolul  21 14 3 4 43-19 45 
4
U Cluj 21  13  5 3 47-15 44 
5
Chindia Târgovişte 21 13 5 3 41-23 44 
6
FC Argeş 21 12 36-19 41 
7
CS MIOVENI 21  10  7 33-21 34 
8
Enregeticianul 21 8 5 8 30-26 29 
9 UTA 21  8 8 32-30 29 
10 Pandurii Tg Jiu 21 8 4 9 36-33 28
11
ASU Poli Timişoara 21 10  18-23  25 
12
Ripensia Timişoara 21 6 25-31 25 
13
Daco - Getica 21 9 7 29-31 24 
14
Luceafărul Oradea 21 6 10  24-39 23 
15 Aerostar Bacău 21 11  32-39 22 
16 Metaloglobus 21 12  16-43 21 
17 Farul 21  13  29-42 20 
18 CS Baloteşti 21  5 12 21-41  19 
19 Dacia Unirea Brăila 21 2 6 13 19-55 12
20 ACS Poli Timişoara 21 15  17-45 10 

Rezultate Etapa 21  2018/2019
Echipa Scor Echipa
7-9 12. 2018
CS MIOVENI  0-4 Sportul Snagov
U Cluj 3-1 Chindia Târgovişte
FC Argeş 3-1 Pandurii Tg Jiu
Ripensia Timişoara 2-0 Luceafărul Oradea
Dacia Unirea Brăila 2-0
ACS Poli Timişoara
Daco - Getica 0-2 Academica Clinceni
Aerostar Bacău 9-1
Metaloglobus 
Farul 1-1 UTA
ASU Poli Timişoara 0-0 Energeticianul
Petrolul 5-1 CS Baloteşti

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n