Joi, Iunie 20, 2019
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Sâmbătă, la 11.00, jucăm în deplasare la Daco- Getica

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

juventusCS Mioveni joacă mâine dimineaţă, la 11.00, în deplasare, la Bucureşti, cu Daco - Getica. Meciul cu fost prim divizionară contează pentru etapa a 33-a a Ligii a II-a.

Galben-verzii, antrenaţi de Daniel Opriţa, se prezintă la acest meci după remiza din deplasare, dinaintea Paştelui, 2-2 la Oradea, acolo unde echipa a evoluat aproape o oră în inferioritate numerică, iar golurile pentru acest punct au fost marcate de Hergheligiu (8 şi 42 din 11m). 

Mâine, CS Mioveni vizează un nou rezultat pozitiv, în deplasare, în faţa unui adversar care se află în zona retrogradării şi are nevoie disperată de puncte.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   CS MIOVENI
csmioveni logo mic  ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: XX  2019, Ora: XX.XX, Liga 2, Etapa 1

CS MIOVENI - UTA

csmioveni logo mic

ball_3_anim sigla UTA 93 117
Scor final 3 - 0
(3-0)
Data 31 Mai 2019, Liga 2, Etapa 38

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Chindia Târgovişte 38 27  7 79-34 88
2 Academica Clinceni 38 28  7 77-24 87 
3
U Cluj 38 25 7 6 85-26 82 
4
Petrolul  38  24  5 9 77-38 77 
5
Sportul Snagov 38 21 7 10 56-37 70 
6
FC Argeş 38 20 10  54-33 68 
7
CS MIOVENI 38  18  13 63-41 61 
8
Luceafărul Oradea 38 14 10 14 57-59 52 
9 Metaloglobus 38  14 17 43-56 49 
10 ASU Poli Timişoara 38 13 9 16 39-38 48
11
Daco - Getica 38 11  14  13  54-55  47 
12
Ripensia Timişoara 38 12 11  15  44-54 47 
13
UTA 38 13  8 17 55-64 47 
14
Farul 38 14 19  46-60 47 
15 Pandurii Tg Jiu 38 12  8 18  57-65 44 
16 Energeticianul 38 12  17  46-55 39 
17 Aerostar Bacău 38  10  22  60-68 38 
18 ACS Poli Timişoara 38  7 23 31-67  29 
19 CS Baloteşti 38 6 6 26 31-88 24
20 Dacia Unirea Brăila 38 27 30-123 19 

Rezultate Etapa 37 2018/2019
31 05. 2019
Echipa Scor  Echipa
CS MIOVENI 3-0 UTA
Farul 1-1 Ripensia Timişoara
Aerostar Bacău 7-2 CS Baloteşti
Daco - Getica 3-1 ACS Poli Timişoara
ASU Poli Timişoara  2-0
Metaloglobus
Luceafărul Oradea 6-0 Dacia Unirea Brăila
FC Arge 3-2
Sportul Snagov
Petrolul 2-3 Academica Clinceni
U Cluj 2-0 Pandurii Tg Jiu
Energeticianul 0-2 Chindia Târgovişte 

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n