Marţi, Noiembrie 12, 2019
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Meciul cu Farul, programat joi seara, la Mioveni

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

meci farulUrmătorul meci al echipei noastre de fotbal este programat joi seara, pe Stadionul Orăşenesc din Mioveni, de la ora 19,00 adversară urmând a fi Farul Constanţa. 

 Acesta este primul meci al etapei a 34-a din Liga a II-a.

Restul meciurilor se vor disputa după următorul program:

Vineri, ora 11.00

# FC Argeş - Ripensia Timişoara

Sâmbătă, ora 11.00

# Luceafărul Oradea - Daco - Getica

# Petrolul - Dacia Unirea Brăila

# Aerostar Bacău - ACS Poli Timişoara

# Energeticianu - Sportul Snagov

# Chindia Târgovişte - CS Baloteşti

# Metalolgobus - Pandurii Tg Jiu

Sâmbătă, ora 13.00

# ACS Poli Timişoara - Academica Clinceni

Duminică, ora 14.00

# U Cluj - UTA

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI
  Rapid

csmioveni logo mic

 ball_3_anim

sigla Rapid Bucuresti site

DATA: 13.11.2019, 19.30, Liga 2, Et. 17

CS MIOVENI
- Pandurii Tg Jiu

csmioveni logo mic

ball_3_anim

stema pandurii copy

Scor final 4 - 0
(2-0)
2.11.2019, ora 11:00 Liga 2, Et. 15

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 CS MIOVENI
15 8 6 1
27-10 30
2 UTA
13 8 4 1 28-9 28
3
Farul
16 7 4 5 20-14 25
4
Petrolul
14 7 4 3 14-12 25
5
Turris Tr Măgurele 14 7 3 4 25-15 24
6
Metaloglobus
15 6 5 4 17-12 23
7
Rapid
14 6 4 4 17-14 22
8
Campionii FC Argeş
15 6 4 5 20-20 22
9 Viitorul Pandurii
15 6 3 6 18-20 21
10 Gloria Buzău
15 6 2 7 22-17 20
11
ASU Poli Timişoara 15 5 5 5 14-9 20
12
Dunărea Călăraşi
14 5 4 5 19-19 19
13
Concordia Chiajna
14 5 4 5 13-17 19
14
U Cluj
15 4 6 5 20-17 18
15 Ripensia Timişoara
15 4 6 5
17-23 18
16 CSM Reşiţa
15 4 4 7 20-26 16
17 Csikszereda
15 4 4 7 12-18 16
18 Sportul Snagov
15 2 2 11 11-36 8
19 Pandurii Tg Jiu
16 1 4 11 9-35 7
20              

Rezultate Etapa 16 2019/2020
9. 11. 2019
Echipa Scor  Echipa
CS MIOVENI
- a stat
Turris Tr Măgurele
3-3 Ripensia Timişoara
Farul
5-0 Pandurii Tg Jiu
Concordia Chiajna
2-0 Sportul Snagov
CSM Reşiţa
1-1
Petrolul
Viitorul Pandurii
1-3 Dunărea Călăraşi
Gloria Buzău
1-2
Metaloglobus
ASU Poli Timişoara
1-0 Csikszereda
Campionii FC Argeş
0-0 UTA
Rapid
1-1 U Cluj

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n