Marţi, Octombrie 15, 2019
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Sectia Box

(2 voturi, nota medie 5.00 din 5)

Boxing

SECTIA DE BOX are un numar de 15 sportivi dintre care 9 au fost legitimati.

In luna ianuarie sportiva Martin Gabriela a fost invitata la Caciulata pentru un meci de verificare in compania lotului national de senioare.In martie am participat la Cupa Romaniei de Tineret unde sportivul Grigore Iulian a obtinut locul IV,iar la Campulung la Campionatul National feminin de senioare sportiva Martin Gabriela a obtinut medalie de bronz.

In iunie la Mangalia sportivul Gheorghe Mihai Andrei a obtinut locul IV la Campionatele Nationale pentru tineret. In luna noiembrie la Ploiesti sportivii clubului nostru Filip Robert si Dumitru Marius au obtinut medalii de bronz in cadrul Campionatului National pentru cadeti

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI
  Sportul Snagov

csmioveni logo mic

 ball_3_anim

silgla snagov copy

DATA: 16.10.2019, 15.00, Liga 2, Et. 12

Ripensia Timişoara
- CS MIOVENI

stema Ripensia copy

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 0 - 5
(0-4)
12.10.2019, ora 11:00, Liga 2, Et. 11

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Turris Tr Măgurele
11 8 1 2
22-7 25
2 CS MIOVENI
11 6 5 0 19-5 23
3
UTA
8 6 1 1 26-5 19
4
Gloria Buzău
10 6 1 3 19-9 19
5
Metaloglobus
11 5 3 3 16-11 18
6
Petrolul
10 5 3 2 11-10 18
7
Rapid
9 5 2 2 13-9 17
8
Viitorul Pandurii
11 5 2 4 16-14 17
9 Campionii FC Argeş
10 5 1 4 13-13 16
10 Farul
11 4 3 4 8-8 15
11
Concordia Chiajna
10 3 4 3
9-12 13
12
ASU Poli Timişoara
10 3 3
4 10-6 12
13
U Cluj
10 3 3 4 13-10 12
14
Dunărea Călăraşi
10 3 3 4 13-15 12
15 CSM Reşiţa 10 3
3 4
12-16 12
16 Ripensia Timişoara
11 3 3 5 12-19 12
17 Csikszereda
10
2
4
4 10-15 10
18 Pandurii Tg Jiu
11 1 3 7 7-22 6
19 Daco - Getica
11 2 0 9 6-25 6
20 Sportul Snagov
11 2 9 4-28 2

Rezultate Etapa 11 2019/2020
12. 10. 2019
Echipa Scor  Echipa
Ripensia Timişoara
0-5 CS MIOVENI
Viitorul Pandurii
2-1 Farul Constanţa
Sportul Snagov
1-1 U Cluj
Metaloglobus
1-0 Turris Tr Măgurele
Csikszereda
2-2
Pandurii Tg Jiu
Petrolul
3-0 Daco - Getica
Campionii FC Argeş
-
CSM Reşiţa
Gloria Buzău
- ASU Poli Timişoara
UTA
- Concordia Chiajna
Dunărea Călăraşi
- Rapid

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n