Joi, August 16, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Judo: 10 medalii la Cupa RÔmnicului

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

judo bun 1În perioada 8 – 9 aprilie 2015, judoka de la CS Mioveni au participat la cea de-a VII-a edi?ie a „Cupei Râmnicului la Judo”, competi?ie desf??urat? la Râmnicu Vâlcea ?i care a reunit peste 400 de sportivi din ?ar?.


Sportivii CS Mioveni, antrena?i de c?tre Verginel Popescu au ob?inut, nu mai pu?in de 10 medalii, trei de aur, patru de argint ?i trei de bronz: 
Victor Sandu (27 kg - U12) - locul 3;
Remus Dumitru (27 kg – U12) - locul 3;
Matei Costescu (50 kg - U15) - locul 2;
Alexandra Pîrvu (32 kg - U12) - locul 1;
Elida Purcaru (32 kg – U12) - locul 2;
Alina F?c?eru (36 kg – U14 ?i U15) – dou? locuri 2;
Roxana Oprea (40 kg –U14 ?i U15) - dou? locuri 1;
Vlad Cîrciumaru (50 kg – U15) - locul 3.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   CS Balote┼čti
csmioveni logo mic  ball_3_anim

CS Balotesti logo copy

DATA: 17 Aug. 2018, Ora: 18.00, Liga 2, Etapa 3

Sportul Snagov - CS MIOVENI

silgla snagov copy

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 2 - 0
(1-0)
Data 11 Aug. 2018, Liga 2, Etapa 2

 

 

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Energeticianul 6-1 
2 Chindia Târgovi┼čte 3-1  6 
3
Petrolul 2 1 1 0 3-0 
4
FC Arge┼č 0 3-1 
5
Sportul Snagov 2 0  2-0
6
Ripensia Timi┼čoara 4-3 
7
Pandurii Tg Jiu 2-1 
8
Academica Clinceni 2 1  0  1  6-2
9 Farul 2  6-5 
10
U Cluj  3-2  3 
11
UTA 2 4-4 
12
CS MIOVENI 2  0 2-3  3 
13
Daco - Getica 2 1 2-5 
14
Dacia Unirea Br─âila  2  0 3-4  1 
15 Aerostar Bac─âu 2  1-2 
16 Metaloglobus 1-3 
17 ACS Poli Timi┼čoara 3-6  1 
18 Luceaf─ârul Oradea 2  2-6 
19 ASU Poli Timi┼čoara 1-3  0 
20 CS Balote┼čti 2  0-5 

Rezultate Etapa 2  2018/2019
Echipa Scor Echipa
11. 08. 2018
Sportul Snagov 2-0 CS MIOVENI
CS Balote┼čti 0-3 Petrolul
Luceaf─ârul Oradea 2-2 Ripensia Timi┼čoara
Academica Clinceni 5-0 Daco - Getica
Metaloglobus 1-1
Aerostar Bac─âu
Energeticianul 2-1 ASU Poli Timi┼čoara
UTA  4-2
Farul
Pandurii Tg Jiu 1-1 FC Arge┼č
ACS Poli Timi┼čoara 2-2 Dacia Unirea Br─âila
Chindia Târgovi┼čte 2-1 U Cluj

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n