Sâmbătă, Septembrie 22, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Lotul CS Mioveni prezent la reunire

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

antrenament reunireLa reunirea de luni a lotului echipei de fotbal au fost prezenţi 22 de jucători.Acestora li se vor mai alătura alţi 3 jucători care au lipsit ieri din diverse motive. 

Lotul echipei pentru următoarea perioadă este următorul: 

Portari: 
# Valentin Sima (Mioveni II) # Flavius Croitoru (învoit) # Bogdan Preda (învoit)
Fundaşi:
# Andrei Tirică # Cătălin Alexe # Florin Lazăr (Mioveni II) # Costinel Gugu # Andrei Traşcu (Mioveni II) # Laurenţiu Boşneag (Mioveni II) # Edi Stoica # Ionuţ Burnea 
Mijlocaşi
# Ionuţ Rădescu # Eduard Florescu # Alexandru Cioc (Mioveni II) # Eduard Neacşu (Mioveni II) # Rareş Lazăr (Mioveni II) # Ionuţ Mîrzeanu # Andrei Neagoe (învoit) # Adrian Iamandi # Roberto Ayza # Ovidiu Comănescu (Juniori U 19) # Cristian Andor (UTA) # Bogdan Arsenica  (Juniori U 19)
Atacanţi
# Mihai Vintilă # Cosmin Năstăsie # Sebastian Ivan (Mioveni II)

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

ASU Poli Timişoara   CS MIOVENI
stema ASU poli Timisoara 93 X117  ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 22 Sept. 2018, Ora: 15.00, Liga 2, Etapa 8

CS MIOVENI - Energeticianul

csmioveni logo mic

ball_3_anim sigla energeticianul
Scor final 2 - 1
(0-0)
Data 15 Sept. 2018, Liga 2, Etapa 7

 

 

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Sportul Snagov 2 14-4 20 
2 Academica Clinceni 22-3 18 
3
Petrolul 7 5 1 1 12-2 16 
4
CS MIOVENI 0 2 14-6 15 
5
FC Argeş 7 4 3 0 11-5 15 
6
Pandurii Tg Jiu 16-8 14 
7
UTA 3 11-8 13 
8
U Cluj 7 4 0  3 12-7 12 
9 Chindia Târgovişte 7  8-8 11 
10 Energeticianul 7 3 1 3 11-12 10
11
Daco - Getica 7 10-13 
12
Ripensia Timişoara 7 6-7 7 
13
ASU Poli Timişoara 7 1 4 6-9
14
Metaloglobus  7  2 6-14 7 
15 Farul Constanţa 7  13-17
16 Luceafărul Oradea 7-14
17 Aerostar Bacău 10-14 4 
18 ACS Poli Timişoara 7  1 9-18 
19 Dacia Unirea Brăila 7 0 3 4 5-20 3
20 CS Baloteşti 7  4-15

Rezultate Etapa 8  2018/2019
Echipa Scor Echipa
22. 09. 2018
Sportul Snagov  2-1 UTA
ASU Poli Timişoara - CS MIOVENI
CS Baloteşti - ACS Poli Timişoara
Pandurii Tg Jiu - Ripensia Timişoara
Metaloglobus -
Dacia Unirea Brăila
Energeticianul - Daco - Getica
Aerostar Bacău -
FC Argeş
Luceafărul Oradea - Academica Clinceni
Chindia Târgovişte - Farul
U Cluj - Petrolul

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n