Joi, August 17, 2017
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Echipa a doua şi-a reluat pregătirea

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

mioveni IIEchipa a doua a clubului nostru şi-a reluat astăzi pregătirea. La Stadionul de la Grupul Şcolar olibaşi au fost prezenţi 26 de jucători, 12 din lotul cu care a fost abordat sezonul trecut, şi 14 fotbalişti nou-veniţi.

Întâlnirea a avut loc dimineaţă la ora 10,00, iar după o scurtă şedinţă tehnică la vestiare, Marius Stoica a efectuat şi primul antrenament. În continuare pregătirea se va desfăşura pe plan local, iar pe 4 august se va pleca în cantonament la Sinaia la Motel Naţional. În toată această perioadă, până la începerea campionatului vor avea loc şi mai multe meciuri de pregătire.

Lotul CS Mioveni II prezent astăzi la reunire

Portari: # Alexandru Oprea (CS Mioveni, n. 1994) # Andrei Albu (n. 1996) # Sebastian Toma (Juniori U 19, n.1998(

Fundaşi: # Sorin Mihai Dumitrilă (Juniori U 19, n. 1998) # Tiberiu Florentin Drăgan (Juniori U 19, n. 1998) # Ştefan Hanea (Juniori U 19, n. 1998) # Alin Turcin (n. 1996) # Laurenţiu Boşneag (n. 1996) # Jarzinio Oancea (n. 1998) # Marius Bălan (Juniori U 19, n. 1998)

Mijlocaşi: # Adrian Borţoi (Juniori U 19, n. 1998) # Alexandru Mierlea (n. 1998) # Cosmin Marinescu (n. 1996) # Ionuţ Mincă (Ateltic Bradu, n. 1997) # Iulian Tărîţă (n.1998) # Alexandru Popa (n. 1997) # Cristian Fulga (n. 1997) # George Bărăscu (n. 1995) # Florin Anghel (Unirea Bascov, n. 1996) # Alexandru Efros (Rep. Moldova, n. 1997) # Constantin Efros (Rep. Moldova, n. 1997) # Ionuţ Rizea (Juniori U 19, n. 1998)

Atacanţi: # Claudiu Florin Luca (Câmpulung, n.1999) # Alexandru Ionuţ Carcadia (Unirea Bascov, n. 1998) # George Lupu (n. 1998) # Georgian Mormolea (n. 1991) 

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   Olimpia Satu Mare

csmioveni logo mic

 ball_3_anim

sigla Olimpia Satu Mare logo copy

DATA: 18 August 2017, Ora: 19.00, Liga 2, Etapa 3

Dunărea Călăraşi - CS MIOVENI

dunarea calarasi copy

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 1 - 1
(1-1)
Data 12 August 2017, Liga 2, Etapa 2

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Ripensia Timişoara 2 2 0 0 18-1 6
2 ASA TG Mureş 2 2 0 0 8-1 6
3
AFC Hermannstadt 2 2 0 0 4-0 6
4
ASU Poli Timişoara 2 2 0 0 5-3 6
5
CS MIOVENI 2 1 1 0 5-1 4
6
Academica Clinceni 2 1 1 0 5-2 4
7
 Sportul Snagov
2 1 1 0 2-1 4
8
Olimpia Satu Mare 2 1 1 0 2-1 4
9 UTA 2 1 1 0 1-0 4
10
Pandurii Tg Jiu 2 0 2 0 3-3 2
11
Dacia Unirea Brăila 2 0 1 1 6-7 1
12
Ştiinţa Miroslava 2 0 1 1 5-6 1
13
Chindia Târgovişte 2 0 1 1 3-4 1
14
Luceafărul Oradea 2 0 1 1 2-3 1
15 FC Argeş 2 0 1 1 1-2 1
16 Metaloglobus 2 0 1 1 0-1
1
17 Dunărea Călăraşi 2 0 1 1 2-5 1
18 CS Baloteşti 2 0 0 2 0-4 0
19 CS Afumaţi 2 0 0 2 0-5
0
20 Foresta Suceava 2  0  0 2 0-22 0

Rezultate Etapa 2  2017/2018
Echipa Scor Echipa
02. 08. 2017
Dunărea Călăraşi 1-1 CS MIOVENI
Ştiinţa Miroslava 4-4 Dacia Unirea Brăila
Sportul Snagov 1-0 CS Baloteşti
CS Afumaţi 0-1 AFC Hermannstadt
Olimpia Satu Mare 1-1
Academica Clinceni
UTA 0-0 Metaloglobus
Pandurii Tg Jiu 3-3
Chindia Târgovişte
Foresta Suceava 0-6 ASA Tg Mureş
 Luceafărul Oradea 1-2 Ripensia Timişoara 
 ASU Poli Timişoara 2-1 FC Argeş 

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n