Marţi, Octombrie 17, 2017
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Programul echipelor de fotbal ale CS Mioveni în acest week-end

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

Sigla mioveni site 1Echipele de fotbal ale clubului nostru vor juca în acest week-end după următorul program:

# Liga 2, etapa 8: Foresta Suceava - CS Mioveni, sâmbătă, ora 11,00

CLASAMENT Liga 2

1 AFC Hermannstadt 7 6 0 1 12-4 18
2 ASA Târgu Mureş 7 5 1 1 18-9 16
3 Ripensia Timişoara 7 4 2 1 26-7 14
4 Chindia Târgovişte 7 4 1 2 22-6 13
5 FC Academica Clinceni 7 4 1 2 13-10 13
6 Dunărea Călăraşi 7 4 1 2 12-9 13
7 ASU Politehnica Timişoara 7 4 0 3 9-10 12
8 CS Mioveni 7 3 2 2 14-8 11
9 FC Argeş 7 3 2 2 11-5 11
10 Pandurii Târgu Jiu 7 3 2 2 14-10 11
11 Sportul Snagov 7 3 2 2 6-5 11
12 UTA Arad 7 2 3 2 7-7 9
13 Dacia Unirea Brăila 7 2 2 3 22-16 8
14 Metaloglobus Bucureşti 7 2 2 3 7-7 8
15 CS Afumaţi 7 2 1 4 4-8 7
16 Olimpia Satu Mare 7 2 1 4 5-13 7
17 CS Baloteşti 7 1 2 4 5-10 5
18 Luceafărul Oradea 7 1 1 5 9-15 4
19 Ştiinţa Miroslava 7 1 1 5 9-26 4
20 Foresta Suceava 7 0 1 6 2-42 1

# Liga 3, etapa 4: SC Popeşti Leordeni - CS Mioveni II, sâmbătă, ora 17,00

CLASAMENT Liga 3

1 ACS Petrolul 52 Ploieşti 3 3 0 0 8-1 9
2 AFCM Alexandria 3 3 0 0 7-1 9
3 Voinţa Turnu Măgurele 3 3 0 0 7-2 9
4 Atletic Bradu 3 2 1 0 4-0 7
5 CS Tunari 3 2 0 1 4-2 6
6 Flacăra Moreni 3 2 0 1 5-4 6
7 Concordia Chiajna 2 3 2 0 1 4-3 6
8 CS Mioveni 2 3 2 0 1 2-3 6
9 Sporting Roşiori 3 1 0 2 3-3 3
10 AFC Astra 2 3 0 1 2 0-2 1
11 ACS Urban Titu 3 0 0 3 2-6 0
12 SC Popeşti Leordeni 3 0 0 3 2-7 0
13 Viitorul Domneşti 3 0 0 3 2-9 0
14 FC Aninoasa 3 0 0 3 2-9 0

# Liga 4, etapa 4: CS Mioveni III - AS Poiana Lacului, duminică, ora 11,00, Stadion Făget

CLASAMENT Liga 4

# Nume echipa M V E I G P A
1 A C S Unirea Bascov 3 3 0 0 11-3 9p +3
2 C S Atletic Bradu 2 3 3 0 0 12-6 9p +3
3 A S Victoria Buzoesti 3 3 0 0 10-4 9p +3
4 A C S Gloria Berevoesti 3 2 1 0 15-5 7p +1
5 A S Poiana Lacului 2 2 0 0 6-2 6p +3
6 C S Mioveni 3 3 1 1 1 11-7 4p +1
7 A S Colibasi 2 1 0 1 5-4 3p 0
8 C S DLR Pitesti 2 1 0 1 4-3 3p 0
9 A C S Basarabi Curtea de Arges 3 1 0 2 6-7 3p 0
10 A C S Inter Campulung 3 1 0 2 5-7 3p 0
11 C S Albota 2012 3 1 0 2 4-7 3p 0
12 A S Olimpia Suseni 3 1 0 2 6-10 3p -3
13 A S Micesti 2002 3 1 0 2 6-11 3p -3
14 C S Sporting Pitesti 3 0 0 3 7-12 0p -3
15 A S Viitorul Stefanesti 2007 2 0 0 2 0-6 0p -3
16 C S Real Bradu 3 0 0 3 3-17 0p -3

# Campionatul Naţional Under 17, faza preliminară, etapa 7: CS Mioveni - FC Star Sport, sâmbătă, ora 14,00, Stadion Grup Şcolar Colibaşi

CLASAMENT U 17

1. FC Star Sport   6 6 0 0 40-1 18p

2. CS Mioveni      6 4 1 1 16-5 13p

3. LPS Piteşti       6 3 0 3  17-14 9p

4. FC Argeş         6 1 1 4 7-15 4p

5. ACS Viitorul     6 1 1 4 6-20 4p

6. CN Dinicu G.    6 1 1 4 5-29 4p

# Liga Elitelor Under 19, faza preliminară, etapa 7: CS Mioveni - FC Star Sport, sâmbătă, ora 12,00, Stadion Grup Şcolar Colibaşi

CLASAMENT U 19

1. ACS Viitorul     6 5 0 1 27-11 15 p

2. FC Argeş         6 5 0 1 16-9   15p

3. CS Mioveni      6 4 0 2 11-7    12 p

4. LPS Piteşti       6 1 2 3 9-12    5 p

5. CN Dinicu G     6 1 1 4 4-19 4p

6. FC Star Sport   6 0 1 5 5-16  1 p

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   FC Argeş

csmioveni logo mic

 ball_3_anim

sigla fc arges

DATA: 21 Oct. 2017, Ora: 16.00, Liga 2, Etapa 13, Digi Sport 1

Dacia Unirea Brăila - CS MIOVENI

sigla dacia un braiala

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 2 - 2
(2-0)
Data 14 Oct. 2017, Liga 2, Etapa 12

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Dunărea Călăraşi 12 9 1 2 25-10 28
2 Hermannstadt 11 9 1 1 19-5 28
3
Chindia Târgovişte 12 7 3 2 28-6 24
4
Academica Clinceni 12 6 4 2 20-15 22
5
CS MIOVENI 12 6 3 3 22-15 21
6
ASA Tg Mureş 11 5 3 3 20-16 18
7
Ripensia Timişoara 12 5 2 5 32-15 17
8
FC Argeş 12 4 5 3 15-10 17
9 Sportul Snagov 12 4 4 4 8-7 16
10
ASU Poli Timişoara 11 5 1 5 14-15 16
11
CS Afumaţi 12 4 4 4 11-13 16
12
Dacia Unirea Brăila 12 4 3 5 30-24 15
13
Pandurii Tg Jiu 12 3 5 4 18-17 14
14
Olimpia Satu Mare 12 4 1 7 8-19 13
15 Metaloglobus 12 3 3 6 14-17 12
16 UTA 11 2 5 4 9-11
11
17 Ştiinţa Miroslava 12 3 2 7 14-37 11
18 CS Baloteşti 12 2 4 6 13-19 10
19 Foresta Suceava 12 2 2 8 8-49
8
20 Luceafărul Oradea 12  1  4 7 15-23 7

Rezultate Etapa 12  2017/2018
Echipa Scor Echipa
14. 10. 2017
Dacia Unirea Brăila 2-2 CS MIOVENI
Sportul Snagov 0-0 Pandurii Tg Jiu
Ştiinţa Miroslava 2-1 Olimpia Satu Mare
Foresta Suceava 0-2 Dunărea Călăraşi
Luceafărul Oradea 1-2
CS Afumaţi
Ripensia Timişoara 1-2 CS Baloteşti
Chindia Târgovişte 3-0
Metaloglobus
FC Argeş 1-1 Academica Clinceni
ASU Poli Timişoara - UTA 
ASA Tg Mureş - Hermannstadt 

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n