Joi, Ianuarie 18, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Programul echipelor noastre de fotbal în week-end

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

sigla mioveni pt site buna# Liga 2, etapa 17: CS Mioveni - Sportul Snagov, sâmbătă, ora 13,00, Stadion Orăşenesc, INTRAREA LIBERĂ!

CLASAMENT

1 AFC Hermannstadt 16 11 4 1 27-9 37
2 Dunărea Călăraşi 16 11 3 2 31-12 36
3 Chindia Târgovişte 16 10 4 2 37-7 34
4 FC Academica Clinceni 16 8 5 3 25-19 29
5 CS Afumaţi 16 8 3 5 18-13 27
6 ASA Târgu Mureş 16 7 4 5 32-26 25
7 ASU Politehnica Timişoara 16 7 3 6 20-20 24
8 FC Argeş 16 5 7 4 17-12 22
9 CS Mioveni 16 6 4 6 23-22 22
10 Sportul Snagov 16 6 4 6 12-11 22
11 Ripensia Timişoara 16 5 5 6 35-20 20
12 Metaloglobus Bucureşti 16 5 4 7 17-21 19
13 UTA Arad 16 4 6 6 19-19 18
14 Dacia Unirea Brăila 16 4 5 7 35-32 17
15 Olimpia Satu Mare 16 5 2 9 14-26 17
16 Pandurii Târgu Jiu 16 3 7 6 21-23 16
17 Luceafărul Oradea 16 4 4 8 23-28 16
18 CS Baloteşti 16 3 5 8 19-31 14
19 Ştiinţa Miroslava 16 3 3 10 15-43 12
20 Foresta Suceava 16 3 2 11 11-57 11

# Liga 3, etapa 12: FCM Alexandria - CS Mioveni II, astăzi, ora 14,00

CLASAMENT

1 ACS Petrolul 52 Ploieşti 10 9 1 0 23-6 28
2 AFCM Alexandria 10 7 3 0 23-7 24
3 Voinţa Turnu Măgurele 10 6 3 1 17-7 21
4 AFC Astra 2 10 4 4 2 11-7 16
5 Atletic Bradu 11 3 5 3 11-12 14
6 CS Tunari 10 4 2 4 10-11 14
7 SC Popeşti Leordeni 10 4 0 6 17-14 12
8 Concordia Chiajna 2 10 3 3 4 10-13 12
9 Viitorul Domneşti 10 3 2 5 15-20 11
10 FC Aninoasa 11 3 2 6 12-19 11
11 Sporting Roşiori 10 3 1 6 13-17 10
12 CS Mioveni 2 10 2 0 8 7-24 6
13 Flacăra Moreni 10 1 2 7 10-22 5

# Liga 4, etapa 12: CS Mioveni III - DLR Piteşti, duminică, ora 11,00

CLASAMENT

1 A C S Unirea Bascov 11 11 0 0 57-6 33p
2 A S Poiana Lacului 11 8 1 2 45-21 25p
3 C S Atletic Bradu 2 11 8 1 2 44-24 25p
4 C S Albota 2012 11 7 1 3 33-13 22p
5 A C S Gloria Berevoesti 11 5 3 3 29-19 18p
6 A S Colibasi 11 5 2 4 30-22 17p
7 C S Sporting Pitesti 11 5 1 5 32-26 16p
8 A S Victoria Buzoesti 11 5 1 5 18-16 16p
9 C S Mioveni 3 11 5 1 5 33-32 16p
10 A C S Inter Campulung 11 5 1 5 17-23 16p
11 A S Micesti 2002 11 4 1 6 20-29 13p
12 A S Viitorul Stefanesti 2007 11 4 1 6 13-22 13p
13 C S DLR Pitesti 11 3 3 5 22-33 12p
14 A C S Basarabi Curtea de Arges 11 2 3 6 15-30 9p
15 A S Olimpia Suseni 11 1 0 10 14-47 3p
16 C S Real Bradu 11 0 0 11 15-74 0p

# Campionatul Naţional Under 17, etapa 5: CS Mioveni U 17 - Chindia Târgovişte, sâmbătă, ora 14,00, Stadion Grup Şcolar Colibaşi, INTRAREA LIBERĂ!

CLASAMENT

1. LPS Viitorul Pitesti 3 3 0 0 10-2 9
2. CS Mioveni 4 2 1 1 22-3 7
3. CSS Targoviste 4 2 0 2 12-9 6
4. ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică 4 2 0 2 6-10 6
5. CS Hidro Râmnicu Vâlcea 3 1 2 0 3-2 5
6. SC FC Argeş SA 3 1 2 0 2-1 5
7. CN Dinicu Golescu 4 1 1 2 5-9 4
8. AFC Chindia Targoviste 3 1 0 2 8-5 3
9. FCM Târgovişte SA 4 0 0 4 2-29 0

# Campionatul Naţional Under 19, etapa 5: CS Mioveni U 19 - Chindia Târgovişte, sâmbătă, ora 12,00, Stadion Grup Şcolar Colibaşi, INTRAREA LIBERĂ!

CLASAMENT

1. CS Mioveni 4 3 0 1 25-6 9
2. AFC Chindia Targoviste 3 3 0 0 13-2 9
3. SC FC Argeş SA 3 2 1 0 9-3 7
4. LPS Viitorul Pitesti 3 2 0 1 9-8 6
5. ACS Petrosport Ploiesti 4 1 2 1 5-9 5
6. CN Dinicu Golescu 4 1 1 2 12-10 4
7. FC Star Sport 4 1 0 3 8-12 3
8. FCM Târgovişte SA 4 1 0 3 8-18 3
9. CS Hidro Râmnicu Vâlcea 3 0 0 3 0-21 0

 

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

Olimpia Satu Mare   CS MIOVENI

sigla Olimpia Satu Mare logo copy

 ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 22 Feb. 2018, Ora: 11.00, Liga 2, Etapa 22

CS MIOVENI - Dunărea Călăraşi

csmioveni logo mic

ball_3_anim

dunarea calarasi copy

Scor final 1 - 3
(1-0)
Data 8 Dec. 2017, Liga 2, Etapa 21

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Dunărea Călăraşi 21 15 4 2 43-16 49
2 Hermannstadt 20 14 6 1 35-10 48
3
Chindia Târgovişte 21 12 6 3 44-12 42
4
CS Afumaţi 21 11 5 5 24-14 38
5
ASU Poli Timişoara 21 11 3 7 29-23 36
6
Academica Clinceni 21 10 5 6 34-29 35
7
FC Argeş 21 9 7 5 28-16 34
8
ASA Tg Mureş 21 9 4 8 40-41 31
9 CS MIOVENI 21 7 6 8 31-30 27
10
Sportul Snagov 21 7 5 9 16-19 26
11
Ripensia Timişoara 21 6 7 8 42-32 25
12
UTA 21 6 7 8 26-26 25
13
Ştiinţa Miroslava 21 6 4 11 28-46 22
14
Luceafărul Oradea 21 5 6 10 31-38 21
15 Metaloglobus 21 5 5 11 17-29 20
16 CS Baloteşti 21 5 5 11 24-42
20
17 Foresta Suceava 21 6 2 13 21-63 20
18 Dacia Unirea Brăila 21 4 6 11 45-48 18
19 Pandurii Tg Jiu 21 3 9 9 27-37
18
20 Olimpia Satu Mare 21  7  2 12 22-37 15

Rezultate Etapa 21  2017/2018
Echipa Scor Echipa
9. 12. 2017
CS MIOVENI 1-3 Dunărea Călăraşi
CS Baloteşti 1-0 Sportul Snagov
Academica Clinceni 4-1 Olimpia Satu Mare
Metaloglobus 0-0 UTA
Dacia Unirea Brăila 1-4
Ştiinţa Miroslava
ASA Tg Mureş 2-5 Foresta Suceava
Ripensia Timişoara 4-4
Luceafărul Oradea
Hermannstadt 0-0 CS Afumaţi
FC Argeş 2-0 ASU Poli Timişoara
Chindia Târgovişte 1-0 Pandurii Tg Jiu

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n