Marţi, Septembrie 18, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Rezultatele din week-end ale echipelor noastre de fotbal

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

sigla mioveni pt site buna# Liga 2, etapa 17: CS Mioveni - Sportul Snagov 2-2 (1-0).

Au marcat: Ayza, Năstăsie. Mioveni: Sima - Negoiţă, Gugu (52 Ene), Traşcu, Edi Stoica (67 Alexe) - Mîrzeanu, Andrei Neagoe - Rădescu, Florescu, Ayza (74 Andor) - Năstăsie. Antrenor: Mihai Olteanu.

CLASAMENT

1 AFC Hermannstadt 17 12 4 1 29-9 40
2 Dunărea Călăraşi 17 12 3 2 33-13 39
3 Chindia Târgovişte 17 10 5 2 37-7 35
4 FC Academica Clinceni 17 8 5 4 25-21 29
5 ASA Târgu Mureş 17 8 4 5 34-27 28
6 CS Afumaţi 17 8 4 5 18-13 28
7 ASU Politehnica Timişoara 17 8 3 6 22-20 27
8 CS Mioveni 17 6 5 6 25-24 23
9 Sportul Snagov 17 6 5 6 14-13 23
10 FC Argeş 17 5 7 5 18-14 22
11 Ripensia Timişoara 17 5 6 6 36-21 21
12 Olimpia Satu Mare 17 6 2 9 17-28 20
13 Metaloglobus Bucureşti 17 5 4 8 17-23 19
14 UTA Arad 17 4 6 7 20-21 18
15 Dacia Unirea Brăila 17 4 5 8 37-35 17
16 Pandurii Târgu Jiu 17 3 8 6 22-24 17
17 CS Baloteşti 17 4 5 8 21-31 17
18 Luceafărul Oradea 17 4 4 9 23-30 16
19 Foresta Suceava 17 4 2 11 12-57 14
20 Ştiinţa Miroslava 17 3 3 11 15-44 12


# Liga 3, etapa 12: FCM Alexandria - CS Mioveni II 4-0

CLASAMENT

1 ACS Petrolul 52 Ploieşti 11 9 2 0 23-6 29
2 AFCM Alexandria 11 8 3 0 27-7 27
3 Voinţa Turnu Măgurele 11 7 3 1 20-7 24
4 AFC Astra 2 11 4 5 2 11-7 17
5 Concordia Chiajna 2 11 4 3 4 15-14 15
6 CS Tunari 11 4 3 4 10-11 15
7 Atletic Bradu 12 3 5 4 11-15 14
8 SC Popeşti Leordeni 11 4 0 7 18-19 12
9 Viitorul Domneşti 11 3 3 5 15-20 12
10 Sporting Roşiori 11 3 2 6 13-17 11
11 FC Aninoasa 11 3 2 6 12-19 11
12 Flacăra Moreni 11 1 3 7 10-22 6
13 CS Mioveni 2 11 2 0 9 7-28 6


# Liga 4, etapa 12: CS Mioveni III - DLR 3-4. Au marcat: Carcadia (două), Tărîţă. Mioveni III: Anghel, Bărăscu, Carcadia, Comănescu, Mincă, Mormolea, Popa, Stoica, Tărîţă, Toma, Vladu. Au mai jucat: Hanea, Lupu, Rizea. Antrenor: Gică Tărîţă

CLASAMENT

1 A C S Unirea Bascov 12 12 0 0 64-6 36p
2 A S Poiana Lacului 12 9 1 2 51-22 28p
3 C S Atletic Bradu 2 12 9 1 2 48-26 28p
4 C S Albota 2012 12 7 1 4 34-15 22p
5 A C S Gloria Berevoesti 12 6 3 3 32-19 21p
6 C S Sporting Pitesti 12 6 1 5 41-26 19p
7 A S Victoria Buzoesti 12 6 1 5 20-17 19p
8 A S Colibasi 12 5 2 5 31-28 17p
9 C S Mioveni 3 12 5 1 6 36-36 16p
10 A S Viitorul Stefanesti 2007 12 5 1 6 15-23 16p
11 A C S Inter Campulung 12 5 1 6 17-26 16p
12 C S DLR Pitesti 12 4 3 5 26-36 15p
13 A S Micesti 2002 12 4 1 7 22-33 13p
14 A C S Basarabi Curtea de Arges 12 2 3 7 16-32 9p
15 A S Olimpia Suseni 12 1 0 11 14-54 3p
16 C S Real Bradu 12 0 0 12 15-83 0p


# Campionatul Naţional Under 17, etapa 5: CS Mioveni U 17 - Chindia Târgovişte 0-1 Alex Serban(cpt) - Chivu Marius - Sarbu Mihai - Din Valentino - Nitu Adrian - Avram Stefan - Popa Gabriel - Mirica Sebastian - Valcoci Marius - Serban Alin - Todirut Adrian. Au mai intrat pe parcurs: Oanta Florentin - Nica Laurentiu - Chirila Mihai

CLASAMENT

1. LPS Viitorul Pitesti 4 4 0 0 15-2 12
2. CS Hidro Râmnicu Vâlcea 4 2 2 0 14-2 8
3. SC FC Argeş SA 4 2 2 0 3-1 8
4. CS Mioveni 5 2 1 2 22-4 7
5. AFC Chindia Targoviste 4 2 0 2 9-5 6
6. CSS Targoviste 5 2 0 3 12-14 6
7. ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică 4 2 0 2 6-10 6
8. CN Dinicu Golescu 5 1 1 3 5-10 4
9. FCM Târgovişte SA 5 0 0 5 2-40 0


# Campionatul Naţional Under 19, etapa 5: CS Mioveni U 19 - Chindia Târgovişte 4-2

CLASAMENT

1. CS Mioveni 5 4 0 1 29-8 12
2. AFC Chindia Targoviste 4 3 0 1 15-6 9
3. ACS Petrosport Ploiesti 5 2 2 1 7-9 8
4. CN Dinicu Golescu 5 2 1 2 16-11 7
5. SC FC Argeş SA 4 2 1 1 10-7 7
6. LPS Viitorul Pitesti 4 2 0 2 9-10 6
7. FCM Târgovişte SA 5 1 1 3 12-22 4
8. FC Star Sport 4 1 0 3 8-12 3
9. CS Hidro Râmnicu Vâlcea 4 0 1 3 4-25 1

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

ASU Poli Timişoara   CS MIOVENI
stema ASU poli Timisoara 93 X117  ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: XX Sept. 2018, Ora: XX.XX, Liga 2, Etapa 8

CS MIOVENI - Energeticianul

csmioveni logo mic

ball_3_anim sigla energeticianul
Scor final 2 - 1
(0-0)
Data 15 Sept. 2018, Liga 2, Etapa 7

 

 

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Academica Clinceni 22-3 18 
2 Sportul Snagov 12-3 17 
3
Petrolul 7 5 1 1 12-2 16 
4
CS MIOVENI 0 2 14-6 15 
5
Pandurii Tg Jiu 7 4 2 1 16-8 14 
6
UTA  10-6 13 
7
U Cluj 2 11-5 12 
8
FC Argeş 6 3 3  0 9-4 12 
9 Chindia Târgovişte 7  8-8 11 
10 Energeticianul 7 3 1 3 11-12 10
11
Daco - Getica 7 10-13 
12
Ripensia Timişoara 7 6-7 7 
13
ASU Poli Timişoara 7 1 4 6-9
14
Metaloglobus  7  2 6-14 7 
15 Farul Constanţa 7  13-17
16 Luceafărul Oradea 7-14
17 Aerostar Bacău 10-14 4 
18 ACS Poli Timişoara 7  1 9-18 
19 Dacia Unirea Brăila 7 0 3 4 5-20 3
20 CS Baloteşti 7  4-15

Rezultate Etapa 7  2018/2019
Echipa Scor Echipa
15. 09. 2018
CS MIOVENI 2-1 Energeticianul
Daco - Getica 2-2 Chindia Târgovişte
Farul  1-2 Metaloglobus
Dacia Unirea Brăila 0-4 Pandurii Tg Jiu
UTA 0-1
Academica Clinceni
Ripensia Timişoara 2-1 CS Baloteşti
Aerostar Bacău 3-1
Luceafărul Oradea
ACS Poli Timişoara 1-2 Sportul Snagov
Petrolul  - ASU Poli Timişoara
FC Argeş - U Cluj

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n