Luni, Mai 28, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Tenis de masă, alte două rezultate din returul Superligii

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

tenis de masa 50

 Top Star Constanţa – CS Mioveni 2-5
Lipan – Şipoş 0-3 (9-11, 8-11, 9-11)
Pletea C. – Seni 3-1 (11-8, 12-14, 11-4, 11-7)


Pletea A – Cazacu 0-3 (2-11, 10-12, 7-11)
Pletea C – Şipoş 3-2 (10-12, 9-11, 11-5, 11-6, 12-10)
Lipan – Cazacu 0-3 (2-11, 2-11, 7-11)
Pletea A – Seni 0-3 (10-12, 4-11, 3-11)
Pletea C. – Cazacu 0-3 (5-11, 3-11, 17-19)
# CS U Craiova – CS Mioveni 0-5
Zărnescu – Şipoş 2-3 (3-11, 11-5, 6-11, 11-6, 2-11)
Bogdan – Seni 2-3 (11-9, 9-11, 5-11, 11-7, 7-11)
Simulescu – Cazacu 0-3 (9-11, 2-11, 6-11)
Bogdan – Şipoş 1-3 (9-11, 11-13, 7-11, 8-11)
Zărnescu – Cazacu 0-3 (6-11, 6-11, 6-11)

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

Olimpia Satu Mare   CS MIOVENI

sigla Olimpia Satu Mare logo copy

 ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 22 Feb. 2018, Ora: 11.00, Liga 2, Etapa 22

CS MIOVENI - Dunărea Călăraşi

csmioveni logo mic

ball_3_anim

dunarea calarasi copy

Scor final 1 - 3
(1-0)
Data 8 Dec. 2017, Liga 2, Etapa 21

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Dunărea Călăraşi 21 15 4 2 43-16 49
2 Hermannstadt 20 14 6 1 35-10 48
3
Chindia Târgovişte 21 12 6 3 44-12 42
4
CS Afumaţi 21 11 5 5 24-14 38
5
ASU Poli Timişoara 21 11 3 7 29-23 36
6
Academica Clinceni 21 10 5 6 34-29 35
7
FC Argeş 21 9 7 5 28-16 34
8
ASA Tg Mureş 21 9 4 8 40-41 31
9 CS MIOVENI 21 7 6 8 31-30 27
10
Sportul Snagov 21 7 5 9 16-19 26
11
Ripensia Timişoara 21 6 7 8 42-32 25
12
UTA 21 6 7 8 26-26 25
13
Ştiinţa Miroslava 21 6 4 11 28-46 22
14
Luceafărul Oradea 21 5 6 10 31-38 21
15 Metaloglobus 21 5 5 11 17-29 20
16 CS Baloteşti 21 5 5 11 24-42
20
17 Foresta Suceava 21 6 2 13 21-63 20
18 Dacia Unirea Brăila 21 4 6 11 45-48 18
19 Pandurii Tg Jiu 21 3 9 9 27-37
18
20 Olimpia Satu Mare 21  7  2 12 22-37 15

Rezultate Etapa 21  2017/2018
Echipa Scor Echipa
9. 12. 2017
CS MIOVENI 1-3 Dunărea Călăraşi
CS Baloteşti 1-0 Sportul Snagov
Academica Clinceni 4-1 Olimpia Satu Mare
Metaloglobus 0-0 UTA
Dacia Unirea Brăila 1-4
Ştiinţa Miroslava
ASA Tg Mureş 2-5 Foresta Suceava
Ripensia Timişoara 4-4
Luceafărul Oradea
Hermannstadt 0-0 CS Afumaţi
FC Argeş 2-0 ASU Poli Timişoara
Chindia Târgovişte 1-0 Pandurii Tg Jiu

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n