Duminică, Noiembrie 18, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Continuă meciurile de pregătire pentru echipele de juniori ale CS Mioveni

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

 sport fotbal

Astfel că, pentru ziua de miercuri, 7 martie, meciuri de pregătire vor avea Juniorii A, antrenați de Marin Radu și Juniorii C, conduși de Iulian Preda.

CS Mioveni – Juniori A va juca pe terenul sintetic de la Grupul Școlar Colibași, în compania celor de la Sporting Pitești, partida urmând a se desfășura cu începere de la ora 15:00. Juniorii C (2003) vor juca cu LPS Pitești, pe același teren, dar de la ora 19:00.

Pentru ziua de sâmbătă, sunt programate patru partide amicale, pentru Juniorii A, Juniorii B, Juniorii A1 (2002) și Juniorii 2005.

Elevii lui Marin Radu, CS Mioveni U19 vor juca sâmbătă, începând cu ora 11:00 împotriva celor de la LPS Pitești, urmând ca, de la ora 13:00, și CS Mioveni U17, antrenați de Robert Enache să joace tot cu formația piteșteană.

Tot sâmbătă vor juca și Juniorii 2005 CS Mioveni și Șc Dani Coman, elevii lui Dragoș Stroe urmând a-și întâlni adversarii de la ora 12:00.

Ziua de sâmbătă se va încheia cu partida amicală dintre CS Mioveni A1 și DLR Pitești, meciul fiind programat de la ora 15:00.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   ACS Poli Timişoara
csmioveni logo mic  ball_3_anim

sigla acs poli timisoasa

DATA: 23 Nov. 2018, Ora: 17.00, Liga 2, Etapa 18

Ripensia Timişoara - CS MIOVENI

stema Ripensia copy

ball_3_anim csmioveni logo mic
Scor final 1 - 1
(0-1)
Data 17 Nov. 2018, Liga 2, Etapa 17

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Chindia Târgovişte 17  12  3 36-17 39 
2 Petrolul 17 12  34-14 38 
3
Academica Clinceni 16 12 0 5 35-12 36 
4
Sportul Snagov 16  11  3 2 28-13 36 
5
U Cluj 16 10 3 3 38-13 33 
6
CS MIOVENI 17 10 30-12 33 
7
FC Argeş 16  2 30-12 32 
8
Energeticianul 16 7 3 6 25-19 24 
9 UTA 16  25-23 23 
10 Pandurii Tg Jiu 16 6 3 7 29-24 21
11
Daco - Getica 16 26-25  21 
12
ASU Poli Timişoara 15 14-17 20 
13
Metaloglobus 16 2 8 14-30 20 
14
Luceafărul Oradea 16 5 21-30 18 
15 Aerostar Bacău 16  21-31 18 
16 Ripensia Timişoara 16  18-29 14 
17 Farul 16  11  21-37 13 
18 CS Baloteşti 16  3 11 14-35  11 
19 ACS Poli Timişoara 16 1 2 13 13-41 5
20 Dacia Unirea Brăila 16  11  14-49

Rezultate Etapa 17  2018/2019
Echipa Scor Echipa
17-18 11. 2018
Ripensia Timişoara   1-1 CS MIOVENI
Farul  5-0 Luceafărul Oradea
Dacia Unirea Brăila 2-1 Daco - Getica
Metaloglobus 0-0 Chindia Târgovişte
Academica Clinceni 2-1
Aerostar Bacău
CS Baloteşti 1-0 ASU Poli Timişoara
Pandurii Tg Jiu 2-0
Energeticianul
ACS Poli Timişoara 0-1 Petrolul
Sportul Snagov - U Cluj
UTA - FC Argeş

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n