Miercuri, August 15, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Continuă meciurile de pregătire pentru echipele de juniori ale CS Mioveni

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

 sport fotbal

Astfel că, pentru ziua de miercuri, 7 martie, meciuri de pregătire vor avea Juniorii A, antrenați de Marin Radu și Juniorii C, conduși de Iulian Preda.

CS Mioveni – Juniori A va juca pe terenul sintetic de la Grupul Școlar Colibași, în compania celor de la Sporting Pitești, partida urmând a se desfășura cu începere de la ora 15:00. Juniorii C (2003) vor juca cu LPS Pitești, pe același teren, dar de la ora 19:00.

Pentru ziua de sâmbătă, sunt programate patru partide amicale, pentru Juniorii A, Juniorii B, Juniorii A1 (2002) și Juniorii 2005.

Elevii lui Marin Radu, CS Mioveni U19 vor juca sâmbătă, începând cu ora 11:00 împotriva celor de la LPS Pitești, urmând ca, de la ora 13:00, și CS Mioveni U17, antrenați de Robert Enache să joace tot cu formația piteșteană.

Tot sâmbătă vor juca și Juniorii 2005 CS Mioveni și Șc Dani Coman, elevii lui Dragoș Stroe urmând a-și întâlni adversarii de la ora 12:00.

Ziua de sâmbătă se va încheia cu partida amicală dintre CS Mioveni A1 și DLR Pitești, meciul fiind programat de la ora 15:00.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   CS Baloteşti
csmioveni logo mic  ball_3_anim

CS Balotesti logo copy

DATA: 17 Aug. 2018, Ora: 18.00, Liga 2, Etapa 3

Sportul Snagov - CS MIOVENI

silgla snagov copy

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 2 - 0
(1-0)
Data 11 Aug. 2018, Liga 2, Etapa 2

 

 

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Energeticianul 6-1 
2 Chindia Târgovişte 3-1  6 
3
Petrolul 2 1 1 0 3-0 
4
FC Argeş 0 3-1 
5
Sportul Snagov 2 0  2-0
6
Ripensia Timişoara 4-3 
7
Pandurii Tg Jiu 2-1 
8
Academica Clinceni 2 1  0  1  6-2
9 Farul 2  6-5 
10
U Cluj  3-2  3 
11
UTA 2 4-4 
12
CS MIOVENI 2  0 2-3  3 
13
Daco - Getica 2 1 2-5 
14
Dacia Unirea Brăila  2  0 3-4  1 
15 Aerostar Bacău 2  1-2 
16 Metaloglobus 1-3 
17 ACS Poli Timişoara 3-6  1 
18 Luceafărul Oradea 2  2-6 
19 ASU Poli Timişoara 1-3  0 
20 CS Baloteşti 2  0-5 

Rezultate Etapa 2  2018/2019
Echipa Scor Echipa
11. 08. 2018
Sportul Snagov 2-0 CS MIOVENI
CS Baloteşti 0-3 Petrolul
Luceafărul Oradea 2-2 Ripensia Timişoara
Academica Clinceni 5-0 Daco - Getica
Metaloglobus 1-1
Aerostar Bacău
Energeticianul 2-1 ASU Poli Timişoara
UTA  4-2
Farul
Pandurii Tg Jiu 1-1 FC Argeş
ACS Poli Timişoara 2-2 Dacia Unirea Brăila
Chindia Târgovişte 2-1 U Cluj

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n