Miercuri, August 15, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Juniorii republicani de la CS Mioveni au activitate în acest week-end

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

cs mioveni u

Pentru acest sfârșit de săptămână, pentru juniorii republicani de la CS Mioveni sunt programate partide amicale, ce se vor desfășura la

terenul sintetic de la Grupul Școlar Colibași.

Juniorii A, antrenați de Marin Radu vor disputa, începând cu ora 11:00, amicalul cu LPS Pitești, urmând ca de la ora 13:00, Juniorii B, conduși de Robert Enache să intre pe teren pentru amicalul cu aceeași echipă, LPS Pitești.

Pentru etapa a IX-a din cadrul Campionatului Național U19 și U17, ce se va desfășura pe 17 martie, ambele echipe ale Mioveniului vor sta, urmând ca reluarea campionatului pentru formația noastră să se facă pe data de 24 martie, în etapa a X-a.

Juniorii U19, ai lui Marin Radu, care în prezent, se află pe primul loc în clasament, vor juca pe 24 martie, cu codașa seriei a V-a, CS Hidro Râmnicu Vâlcea. Galben-verzii se află la șapte puncte distanță de ocupanta locului secund, FC Argeș.

Juniorii U17, conduși de Robert Enache vor avea parte de joc, tot în deplasare la CS Hidro Râmnicu Vâlcea, poziția actuală în clasament pentru galben-verzi fiind locul secund, cu o diferență de opt puncte de LPS Viitorul Pitești, fruntașa seriei.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   CS Baloteşti
csmioveni logo mic  ball_3_anim

CS Balotesti logo copy

DATA: 17 Aug. 2018, Ora: 18.00, Liga 2, Etapa 3

Sportul Snagov - CS MIOVENI

silgla snagov copy

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 2 - 0
(1-0)
Data 11 Aug. 2018, Liga 2, Etapa 2

 

 

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Energeticianul 6-1 
2 Chindia Târgovişte 3-1  6 
3
Petrolul 2 1 1 0 3-0 
4
FC Argeş 0 3-1 
5
Sportul Snagov 2 0  2-0
6
Ripensia Timişoara 4-3 
7
Pandurii Tg Jiu 2-1 
8
Academica Clinceni 2 1  0  1  6-2
9 Farul 2  6-5 
10
U Cluj  3-2  3 
11
UTA 2 4-4 
12
CS MIOVENI 2  0 2-3  3 
13
Daco - Getica 2 1 2-5 
14
Dacia Unirea Brăila  2  0 3-4  1 
15 Aerostar Bacău 2  1-2 
16 Metaloglobus 1-3 
17 ACS Poli Timişoara 3-6  1 
18 Luceafărul Oradea 2  2-6 
19 ASU Poli Timişoara 1-3  0 
20 CS Baloteşti 2  0-5 

Rezultate Etapa 2  2018/2019
Echipa Scor Echipa
11. 08. 2018
Sportul Snagov 2-0 CS MIOVENI
CS Baloteşti 0-3 Petrolul
Luceafărul Oradea 2-2 Ripensia Timişoara
Academica Clinceni 5-0 Daco - Getica
Metaloglobus 1-1
Aerostar Bacău
Energeticianul 2-1 ASU Poli Timişoara
UTA  4-2
Farul
Pandurii Tg Jiu 1-1 FC Argeş
ACS Poli Timişoara 2-2 Dacia Unirea Brăila
Chindia Târgovişte 2-1 U Cluj

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n