Marţi, Octombrie 23, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

CS Mioveni joacă sâmbătă, la 11,00, la Sportul Snagov

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

afis et 2 snagovWeekend-ul acesta vine cu o nouă etapă de campionat pentru echipa noastră. Astfel, mâine, de la ora 11,00, CS Mioveni va evolua în deplasare la Sportul Snagov,

partida contând pentru etapa a 2-a a ligii secunde. 

Elevii lui Iordan Eftimie abordează partida de pe poziţia a 6-a clasamentului, avînd după prima etapă, 3 puncte, ca şi echipele de pe poziţiile 15. Acestea au fost obţinute săptămîna trecută, în victoria cu 2-1 cu Academica Clinceni. 

Meciurile etapei a 2-a

Vineri, 10 August
# CS Baloteşti - Petrolul Ploieşti 18:00 - Digi Sport 1
Sâmbătă, 11 August
# Luceafărul Oradea - Ripensia Timişoara 11:00
# Academica Clinceni - Daco-Getica Bucureşti 11:00
# Sportul Snagov - CS Mioveni 11:00
# Metaloglobus Bucureşti - Aerostar Bacău 11:00
# Energeticianul - ASU Politehnica Timişoara 11:00
# UTA Arad - SSC Farul Constanţa 13:00 - Digi Sport 1
# Pandurii Târgu Jiu - FC Argeş 15:30 - Digi Sport 1
Duminică, 12 August
# ACS Poli Timişoara - Dacia Unirea Brăila 13:00 - Digi Sport 1
Luni, 13 August
# Chindia Târgovişte - Universitatea Cluj 18:00 - Digi Sport 1

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   Daco - Getica
csmioveni logo mic  ball_3_anim

stema daco getica bucuresti copy

DATA: 26 Oct. 2018, Ora: 18.00, Liga 2, Etapa 14

CS MIOVENI - Luceafărul Oradea

csmioveni logo mic

ball_3_anim stema Luceafarul Oradea logo
Scor final 2 - 1
(0-1)
Data 20 Oct. 2018, Liga 2, Etapa 13

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Sportul Snagov 13  3 23-8 30 
2 Chindia Târgovişte 13  26-14 29 
3
Academica Clinceni 13 9 0 4 30-8 27 
4
Petrolul 13  2 3 27-11 26 
5
FC Argeş 13 7 4 2 20-10 25 
6
U Cluj 13 27-13 24 
7
CS MIOVENI 13  4 20-10 23 
8
Pandurii Tg Jiu 13 6 3 4 27-19 21 
9 Energeticianul 13  22-16 21 
10 UTA 13 6 2 5 22-17 20
11
ASU Poli Timişoara 13 13-12  20 
12
Daco - Getica 13 19-22 15 
13
Metaloglobus 13 2 7 11-26 14 
14
Ripensia Timişoara 13 3 17-25 13 
15 Farul 13  20-29 13 
16 Luceafărul Oradea 13  16-27 12 
17 CS Baloteşti 13  13-27 11 
18 Aerostar Bacău 13  2 16-30 
19 ACS Poli Timişoara 13 1 2 10 12-30 5
20 Dacia Unirea Brăila 13  11-38

Rezultate Etapa 13  2018/2019
Echipa Scor Echipa
20. 10. 2018
CS MIOVENI  2-1 Luceafărul Oradea
Ripensia Timişoara 1-1 U Cluj
ACS Poli Timişoara 1-2 ASU Poli Timişoara
UTA 1-1 Energeticianul
Sportul Snagov 3-0
Metaloglobus
CS Baloteşti 2-1 Pandurii Tg Jiu
Dacia Unirea Brăila 3-3
Aerostar Bacău
Academica Clinceni 0-1 Chindia Târgovişte
Farul  3-1 FC Argeş
Daco - Getica 1-2 Petrolul

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n