Marţi, Octombrie 23, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Cupă, Optimi: CS Mioveni - Sepsi, miercuri 31 octombrie

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

cupaFRF a stabilit programul complet al meciurilor din faza optimilor de finală ale Cupei României, ediția 2018/2019. 

Astfel, CS Mioveni va juca cu formaţia de Liga I, Sepsi Sf Gheorghe, miercuri, 31 octombrie de la ora 16,30, pe propriul teren. În urma solicitărilor deținătorilor de drepturi, meciurile din optimi se vor disputa în perioada 30 octombrie – 1 noiembrie, conform următorului program:

# AFC Hermannstadt – FC Voluntari, 30 octombrie, ora 16:30

# Turris-Oltul Tr. Măgurele – U Craiova 1948 Club Sportiv, 30 octombrie, ora 19:00

# CSM Politehnica Iași – FC Viitorul, 30 octombrie, ora 21:45

# CS Mioveni – Sepsi OSK Sf. Gheorghe, 31 octombrie, ora 16:30

# FC Universitatea Cluj – AFC Astra, 31 octombrie, ora 19:00

# Gaz Metan Mediaș – CFR 1907 Cluj, 31 octombrie, ora 21:45

# AFK Csikszereda – Dinamo, 1 noiembrie, ora 19:00

# Dunărea Călărași – FCSB,  1 noiembrie, ora 21:45

În caz de egalitate după 90 de minute de joc, se procedează la prelungiri şi, după caz, la executarea loviturilor de departajare din punctul de pedeapsă.

 

În conformitate cu articolul 30, punctul 11 din ediţia 2018 a ROAF, regulament aprobat în şedinţa Comitetului de urgenţă din 20 iulie 2018, în faza naţională a Cupei României, în toate jocurile se pot efectua maximum 3 (trei) înlocuiri de jucători pe durata celor 90 de minute. În situația jocurilor în care se vor disputa reprize de prelungiri, conform art. 30 alin 9 din ROAF este permisă efectuarea a 4 (patru) înlocuiri de jucători, cu condiția ca cea de a 4-a înlocuire să se efectueze numai în reprizele de prelungiri.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   Daco - Getica
csmioveni logo mic  ball_3_anim

stema daco getica bucuresti copy

DATA: 26 Oct. 2018, Ora: 18.00, Liga 2, Etapa 14

CS MIOVENI - Luceafărul Oradea

csmioveni logo mic

ball_3_anim stema Luceafarul Oradea logo
Scor final 2 - 1
(0-1)
Data 20 Oct. 2018, Liga 2, Etapa 13

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Sportul Snagov 13  3 23-8 30 
2 Chindia Târgovişte 13  26-14 29 
3
Academica Clinceni 13 9 0 4 30-8 27 
4
Petrolul 13  2 3 27-11 26 
5
FC Argeş 13 7 4 2 20-10 25 
6
U Cluj 13 27-13 24 
7
CS MIOVENI 13  4 20-10 23 
8
Pandurii Tg Jiu 13 6 3 4 27-19 21 
9 Energeticianul 13  22-16 21 
10 UTA 13 6 2 5 22-17 20
11
ASU Poli Timişoara 13 13-12  20 
12
Daco - Getica 13 19-22 15 
13
Metaloglobus 13 2 7 11-26 14 
14
Ripensia Timişoara 13 3 17-25 13 
15 Farul 13  20-29 13 
16 Luceafărul Oradea 13  16-27 12 
17 CS Baloteşti 13  13-27 11 
18 Aerostar Bacău 13  2 16-30 
19 ACS Poli Timişoara 13 1 2 10 12-30 5
20 Dacia Unirea Brăila 13  11-38

Rezultate Etapa 13  2018/2019
Echipa Scor Echipa
20. 10. 2018
CS MIOVENI  2-1 Luceafărul Oradea
Ripensia Timişoara 1-1 U Cluj
ACS Poli Timişoara 1-2 ASU Poli Timişoara
UTA 1-1 Energeticianul
Sportul Snagov 3-0
Metaloglobus
CS Baloteşti 2-1 Pandurii Tg Jiu
Dacia Unirea Brăila 3-3
Aerostar Bacău
Academica Clinceni 0-1 Chindia Târgovişte
Farul  3-1 FC Argeş
Daco - Getica 1-2 Petrolul

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n