Duminică, Noiembrie 18, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Cupă, Optimi: CS Mioveni - Sepsi, miercuri 31 octombrie

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

cupaFRF a stabilit programul complet al meciurilor din faza optimilor de finală ale Cupei României, ediția 2018/2019. 

Astfel, CS Mioveni va juca cu formaţia de Liga I, Sepsi Sf Gheorghe, miercuri, 31 octombrie de la ora 16,30, pe propriul teren. În urma solicitărilor deținătorilor de drepturi, meciurile din optimi se vor disputa în perioada 30 octombrie – 1 noiembrie, conform următorului program:

# AFC Hermannstadt – FC Voluntari, 30 octombrie, ora 16:30

# Turris-Oltul Tr. Măgurele – U Craiova 1948 Club Sportiv, 30 octombrie, ora 19:00

# CSM Politehnica Iași – FC Viitorul, 30 octombrie, ora 21:45

# CS Mioveni – Sepsi OSK Sf. Gheorghe, 31 octombrie, ora 16:30

# FC Universitatea Cluj – AFC Astra, 31 octombrie, ora 19:00

# Gaz Metan Mediaș – CFR 1907 Cluj, 31 octombrie, ora 21:45

# AFK Csikszereda – Dinamo, 1 noiembrie, ora 19:00

# Dunărea Călărași – FCSB,  1 noiembrie, ora 21:45

În caz de egalitate după 90 de minute de joc, se procedează la prelungiri şi, după caz, la executarea loviturilor de departajare din punctul de pedeapsă.

 

În conformitate cu articolul 30, punctul 11 din ediţia 2018 a ROAF, regulament aprobat în şedinţa Comitetului de urgenţă din 20 iulie 2018, în faza naţională a Cupei României, în toate jocurile se pot efectua maximum 3 (trei) înlocuiri de jucători pe durata celor 90 de minute. În situația jocurilor în care se vor disputa reprize de prelungiri, conform art. 30 alin 9 din ROAF este permisă efectuarea a 4 (patru) înlocuiri de jucători, cu condiția ca cea de a 4-a înlocuire să se efectueze numai în reprizele de prelungiri.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   ACS Poli Timişoara
csmioveni logo mic  ball_3_anim

sigla acs poli timisoasa

DATA: 23 Nov. 2018, Ora: 17.00, Liga 2, Etapa 18

Ripensia Timişoara - CS MIOVENI

stema Ripensia copy

ball_3_anim csmioveni logo mic
Scor final 1 - 1
(0-1)
Data 17 Nov. 2018, Liga 2, Etapa 17

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Chindia Târgovişte 17  12  3 36-17 39 
2 Petrolul 17 12  34-14 38 
3
Academica Clinceni 16 12 0 5 35-12 36 
4
Sportul Snagov 16  11  3 2 28-13 36 
5
U Cluj 16 10 3 3 38-13 33 
6
CS MIOVENI 17 10 30-12 33 
7
FC Argeş 16  2 30-12 32 
8
Energeticianul 16 7 3 6 25-19 24 
9 UTA 16  25-23 23 
10 Pandurii Tg Jiu 16 6 3 7 29-24 21
11
Daco - Getica 16 26-25  21 
12
ASU Poli Timişoara 15 14-17 20 
13
Metaloglobus 16 2 8 14-30 20 
14
Luceafărul Oradea 16 5 21-30 18 
15 Aerostar Bacău 16  21-31 18 
16 Ripensia Timişoara 16  18-29 14 
17 Farul 16  11  21-37 13 
18 CS Baloteşti 16  3 11 14-35  11 
19 ACS Poli Timişoara 16 1 2 13 13-41 5
20 Dacia Unirea Brăila 16  11  14-49

Rezultate Etapa 17  2018/2019
Echipa Scor Echipa
17-18 11. 2018
Ripensia Timişoara   1-1 CS MIOVENI
Farul  5-0 Luceafărul Oradea
Dacia Unirea Brăila 2-1 Daco - Getica
Metaloglobus 0-0 Chindia Târgovişte
Academica Clinceni 2-1
Aerostar Bacău
CS Baloteşti 1-0 ASU Poli Timişoara
Pandurii Tg Jiu 2-0
Energeticianul
ACS Poli Timişoara 0-1 Petrolul
Sportul Snagov - U Cluj
UTA - FC Argeş

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n