Vineri, Martie 22, 2019
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Box: Florin Şerban, chemat la Lotul Naţional

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

box serbanCS Mioveni are un pugilist selecţionat la Lotul Naţional. Este vorba de Florin Şerban, 18 ani, sportiv legitimat la clubul nostru şi antrenat de Daniel Preda.

Åžerban a fost chemat la Lotul NaÅ£ional de Seniori Under 22, unde selecÅ£ioner este Relu AuraÅŸ. Sportivul are dublă legitimare, la CS Mioveni ÅŸi CS Preda. El este pentru prima oară luat în echipa naÅ£ională. 

Åžerban se va prezenta la lot în această săptămână, urmând să facî un stagiu de pregătire cu ceilalÅ£i puguliÅŸti de la lot, după care va participa ÅŸi la un turneu de pregătire în Ucraina, cu echipa României, toate aceastea făcînd parte din programul de pregătire pentru Campionatul European din 2019.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

Energeticianul   CS MIOVENI
sigla energeticianul  ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 24 Mar. 2019, Ora: 11.00, Liga 2, Etapa 26

CS MIOVENI - Chindia Târgovişte

csmioveni logo mic

ball_3_anim sigla chindia 1
Scor final 1 - 4
(0-1)
Data 15 Mar. 2019, Liga 2, Etapa 25-

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Sportul Snagov 25 18  4 42-17 58 
2 U Cluj 25 17  3 55-17 56 
3
Academica Clinceni 25 18 1 6 48-17 55 
4
Chindia Tîrgovişte 25  16  6 3 49-26 54 
5
Petrolul 25 16 5 4 48-20 53 
6
FC Argeş 25 12 36-21 43 
7
CS MIOVENI 25  11  9 38-29 38 
8
UTA 25 10 5 10 37-35 35 
9 Energeticianul 25  8 10 31-31 31 
10 Pandurii Tg Jiu 25 8 5 12 38-41 29
11
Ripensia Timişoara 25 10  28-35  29 
12
Metaloglobus 25 8 12  21-45 29 
13
Daco - Getica 25 10 9 34-36 28 
14
Luceafărul Oradea 25 7 11  29-43 28 
15 ASU Poli Timişoara 25 12  19-26 27 
16 Aerostar Bacău 25 13  38-46 26 
17 Farul 25  15  33-45 26 
18 CS Baloteşti 25  6 15 23-46  22 
19 Dacia Unirea Brăila 25 3 6 16 20-61 15
20 ACS Poli Timişoara 25 17 21-51 14 

Rezultate Etapa 25  2018/2019
15-19 03. 2019
Echipa Scor  Echipa
CS MIOVENI  1-4 Chindia Târgovişte
UTA 0-3 Luceafărul
ACS Poli Timişoara 1-3 Academica Clinceni
Dacia Unirea Brăila 1-0 CS Baloteşti
Farul 2-0
Pandurii Tg Jiu
Daco - Getica 1-1 Metaloglobus
FC Argeş 0-0
ASU Poli Timişoara
Aerostar Bacău 1-2 U Cluj
Ripensia Timişoara 1-2 Sportul Snagov
Petrolul 2-0 Energeticianul

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n