Marţi, Ianuarie 26, 2021
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Box: Florin Şerban, chemat la Lotul Naţional

box serbanCS Mioveni are un pugilist selecţionat la Lotul Naţional. Este vorba de Florin Şerban, 18 ani, sportiv legitimat la clubul nostru şi antrenat de Daniel Preda.


Åžerban a fost chemat la Lotul NaÅ£ional de Seniori Under 22, unde selecÅ£ioner este Relu AuraÅŸ. Sportivul are dublă legitimare, la CS Mioveni ÅŸi CS Preda. El este pentru prima oară luat în echipa naÅ£ională. 

Åžerban se va prezenta la lot în această săptămână, urmând să facî un stagiu de pregătire cu ceilalÅ£i puguliÅŸti de la lot, după care va participa ÅŸi la un turneu de pregătire în Ucraina, cu echipa României, toate aceastea făcînd parte din programul de pregătire pentru Campionatul European din 2019.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   Viitorul Pandurii

sigla slatina

 ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 20.2.2021, 11.00, Liga 2,Et. 16

CS MIOVENI - Viitorul Pandurii

csmioveni logo mic

ball_3_anim

sigla viitorul pandurii targu jiu copy

Scor final 1-2 (1-1)
6.12.2020, ora 11:00, Liga 2, Etapa 15

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 U Craiova 14 8 6 0 27-12 30
2 Viitorul Pandurii 14 8 2 4 26-21 26
3
Rapid 14 8 2 4 22-20 26
4
Dunărea Călăraşi 14 7 3 4 19-15 24
5
ASU Poli Timişoara 14 6 6 2 14-11 24
6
U Cluj 14 7 2 5 18-12 23
7
Metaloglobus 14 6 4 4 16-10 22
8
Csikszereda 14 6 4 4 16-12 22
9 Petrolul 14 6 3 5 23-14 21
10 CS MIOVENI 15 5 6 4 13-8 21
11
Gloria Buzău 14 5 6 3 17-12 21
12
Farul 14 6 2 6 15-16 20
13
Turris Tr Măgurele 15 4 7 4 23-19 19
14
CSM Reşiţa 14 5 3 6 9-16 18
15 Ripensia Timişoara 14 6 0 8 13-25 18
16 CSM Slatina 14 5 1 8 16-19 16
17 Concordia Chiajna 15 4 3 8 20-21 15
18 Fotbal Comuna Recea 14 4 3 7 20-26 15
19 Unirea Slobozia 14 4 3 7 12-21 15
20 Aerostar Bacău 14 2 3 9 17-25 9
21 Pandurii Tg Jiu 15 2 1 12 14-35 7

 Etapa 15 2020/2021 Liga 2
5-6. 12. 2020
Echipa Scor  Echipa
CS MIOVENI 1-2 Viitorul Pandurii
CSM Reşiţa 2-0 Ripensia Timişoara
Farul 0-2 Csikszereda
Concordia Chiajna 3-2 CSM Slatina
Turris Tr Măgurele 1-1 Fotbal Comuna Recea
Pandurii Tg Jiu 2-3 U Craiova
Gloria Buzău 1-1 Aerostar Bacău
Unirea Slobozia 0-3 Petrolul
ASU Poli Timişoara 0-2 Rapid
 U Cluj 2-1 Dunărea Călăraşi
Metaloglobus -
stă

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n