Duminică, Ianuarie 26, 2020
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Box: Florin Şerban, chemat la Lotul Naţional

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

box serbanCS Mioveni are un pugilist selecţionat la Lotul Naţional. Este vorba de Florin Şerban, 18 ani, sportiv legitimat la clubul nostru şi antrenat de Daniel Preda.


Åžerban a fost chemat la Lotul NaÅ£ional de Seniori Under 22, unde selecÅ£ioner este Relu AuraÅŸ. Sportivul are dublă legitimare, la CS Mioveni ÅŸi CS Preda. El este pentru prima oară luat în echipa naÅ£ională. 

Åžerban se va prezenta la lot în această săptămână, urmând să facî un stagiu de pregătire cu ceilalÅ£i puguliÅŸti de la lot, după care va participa ÅŸi la un turneu de pregătire în Ucraina, cu echipa României, toate aceastea făcînd parte din programul de pregătire pentru Campionatul European din 2019.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI
  Viitorul Pandurii

csmioveni logo mic

 ball_3_anim

sigla viitorul pandurii targu jiu copy

DATA: 22.02.2020, 11.00, Liga 2, Et. 22

CSM Reşiţa
- CS MIOVENI

sigla resita

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 0 - 1
(0-1)
7.12.2019, ora 11:00 Liga 2, Et. 21

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 UTA
20 12 5 3
37-13 41
2 CS MIOVENI
20 10 7 3 35-19 37
3
Rapid
20 10 5 5 32-19 35
4
Campionii FC Argeş
20 9 6 5 28-23 33
5
Turris Tr Măgurele
19 9 5 5 33-24 32
6
ASU Poli Timişoara
20 8 7 5 19-10 31
7
Metaloglobus
20 8 7 5 23-16 31
8
Petrolul 20 8 7 5 19-19 31
9 Farul
20 8 5 7 24-18 29
10 Gloria Buzău
20 8 4 8 30-25 28
11
Dunărea Călăraşi
20 7 6 7 26-26 27
12
Viitorul Pandurii
20 7 6 7 26-27 27
13
U Cluj
20 5 10 5 25-21 25
14
Ripensia Timişoara
20 5 9 6 24-30 24
15 Csikszereda
20 5 7 8
15-23 22
16 Concordia Chiajna
19 5 6 8 16-24 21
17 CSM Reşiţa
20 4 6 10 25-34 18
18 Sportul Snagov
20 2 3 15 18-52 9
19 Pandurii Tg Jiu
20 1 5 14 9-41 8
20              

Rezultate Etapa 21 2019/2020
07. 12. 2019
Echipa Scor  Echipa
CSM Reşiţa
0-1 CS MIOVENI
Metaloglobus
3-0 Csikszereda
Campionii FC Argeş
3-0 Sportul Snagov
Gloria Buzău
3-3 Ripensia
Turris Tr Măgurele
-
a stat
Dunărea Călăraşi
1-1 Farul
ASU Poli Timişoara
1-0
Pandurii Tg Jiu
Concordia Chiajna
1-3 Rapid
UTA
3-0 Petrolul
Viitorul Pandurii 1-1 U Cluj

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n