Duminică, August 18, 2019
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Sâmbătă, ultimul meci acasă, din 2018

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

afis mioveni sprotul bun copyCS Mioveni va juca sâmbătă, de la ora 11,00, pe propriul teren, cu Sportul Snagov, un meci contând pentru etapa a 21-a a Ligii a II, a doua a returului acestui campionat.

Partida cu Snagov-ul este ultima din 2018 pe propriul teren, pentru echipa noastră, aÅŸa că jucătorii aÅŸteaptă susÅ£inere ÅŸi din partea publicului, aceasta fiind ultima oportunitate de a-i vedea la lucru pe galben-verzi în acest an. 

Programul etapei a 21-a:

vineri, 7 decembrie, ora 17:30
FC ArgeÅŸ - Pandurii Târgu Jiu DigiSport 1,TelekomSport 1,Look TV

vineri, 7 decembrie, ora 19:30
Universitatea Cluj - Chindia TârgoviÅŸte - DigiSport 1,TelekomSport 1,Look TV

sâmbătă, 8 decembrie, ora 11:00
Ripensia Timişoara - Luceafărul Oradea
Dacia Unirea Brăila - ACS Poli Timişoara
Daco-Getica BucureÅŸti - Academica Clinceni
CS Mioveni - Sportul Snagov
Aerostar Bacău - Metaloglobus Bucureşti

sâmbătă, 8 decembrie, ora 11:30
SSC Farul ConstanÅ£a - UTA Arad - DigiSport 1,TelekomSport 1,Look TV

sâmbătă, 8 decembrie, ora 14:00
ASU Politehnica TimiÅŸoara - Energeticianul

duminică, 9 decembrie, ora 12:00
Petrolul PloieÅŸti - CS BaloteÅŸti DigiSport 1,TelekomSport 1,Look TV

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

Viitorul Pandurii Tg Jiu   CS MIOVENI
sigla viitorul pandurii targu jiu copy  ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 17.08.2019, Ora: 11.00, Liga 2, Etapa 3

CS MIOVENI
- CSM Reşiţa

csmioveni logo mic

ball_3_anim sigla resita
Scor final 1 - 1
(0-0)
Data 10 August 2019, Liga 2, Etapa 2

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 UTA 2 2
0 6-0 6
2 Turris Tr Măgurele 2 2
0 5-0 6
3
Gloria Buzău
2 2 0 0 3-1 6
4
CSM Reşiţa 2 1 1 0 3-1 4
5
Rapid
2 1 1 0 3-1 4
6
CS MIOVENI
2 1 1
2-1 4
7
Farul 2 1 1
0 1-0 4
8
Campionii FC Argeş
2 1 0 1 4-2
9 ASU Poli Timişoara
2 1 0 1 3-1
10 Csikszereda M. Ciuc 2 1 0 1 3-1 3
11
U Cluj 2 1
0 1
3-2 3
12
Ripensia 2 1 3-3 3
13
Concordia Chiajna 2 1
0 1 2-3 3
14
Petrolul 2 1 2-4 3
15 Viitorul Pandurii 2 1
0 2-4 3
16 Metaloglobus
2 0 2
1-5
17 Sportul Snagov
2
2
1-5 0 
18 Daco  - Getica
2 0 0 2 0-4
19 Dunărea Călăraşi
2 0 0 2 0-4 0
20 Pandurii Tg Jiu 2 2 0-5

Rezultate Etapa 3 2019/2020
17. 08. 2019
Echipa Scor  Echipa
Viitorul Pandurii - CS MIOVENI
CSM Reșița - Pandurii Tg Jiu
Gloria Buzău - Sportul Snagov
Metaloglobus - Ripensia Timișoara
UTA -
Csikszereda M. Ciuc 
Campionii FC Argeș - U Cluj
ASU Poli Timișoara -
Daco - Getica
Concordia Chiajna - Farul
Dunărea Călărași - Petrolul
Turris Tr Măgurele - Rapid

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n