Duminică, Octombrie 20, 2019
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Sâmbătă, la 11.00, jucăm în deplasare la Daco- Getica

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

juventusCS Mioveni joacă mâine dimineaţă, la 11.00, în deplasare, la Bucureşti, cu Daco - Getica. Meciul cu fost prim divizionară contează pentru etapa a 33-a a Ligii a II-a.

Galben-verzii, antrenaţi de Daniel Opriţa, se prezintă la acest meci după remiza din deplasare, dinaintea Paştelui, 2-2 la Oradea, acolo unde echipa a evoluat aproape o oră în inferioritate numerică, iar golurile pentru acest punct au fost marcate de Hergheligiu (8 şi 42 din 11m). 

Mâine, CS Mioveni vizează un nou rezultat pozitiv, în deplasare, în faţa unui adversar care se află în zona retrogradării şi are nevoie disperată de puncte.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

U Cluj
  CS MIOVENI

sigla universitatea cluj copy

 ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 20.10.2019, 11.30, Liga 2, Et. 13

CS MIOVENI
- Sportul Snagov

csmioveni logo mic

ball_3_anim

silgla snagov copy

Scor final 2 - 1
(0-0)
16.10.2019, ora 15:00, Liga 2, Et. 12

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Turris Tr Măgurele
12 8 2 2
23-8 26
2 CS MIOVENI
12 7 5 0 21-6 26
3
UTA
9 6 2 1 27-6 20
4
Rapid
10 6 2 2 14-9 20
5
Viitorul Pandurii
12 6 2 4 18-15 20
6
Gloria Buzău
11 6 1 4 20-11 19
7
Metaloglobus
12 5 4 3 17-12 19
8
Farul
12 5 3 4 11-10 18
9 Petrolul
12 5 3 3 11-11 18
10 Campionii FC Argeş
11 5 1 5 14-15 16
11
Cncordia Chiajna
11 4 4 3
10-12 16
12
CSM Reşiţa
11 4 3
4 14-17 15
13
ASU Poli Timişoara
11 3 4 4 11-7 13
14
Csikszereda
11 3 4 4 11-15 13
15 Ripensia Timişoara
12 3
4 5
12-19 13
16 U Cluj
11 3 3 5 15-13 12
17 Dunărea Călăraşi
11 3 3 5 13-16 12
18 Pandurii Tg Jiu
12 1 4 7 7-22 7
19 Daco - Getica
12 2 0 10 6-26 6
20 Sportul Snagov
12 2 10 5-30 2

Rezultate Etapa 13 2019/2020
19. 11. 2019
Echipa Scor  Echipa
U Cluj - CS MIOVENI
Gloria Buzău - Viitorul Pandurii
Metaloglobus - CSM Reşiţa
Dunărea Călăraşi - Turris Tr Măgurele
Sportul Snagov -
Pandurii Tg Jiu
Petrolul - Concordia Chiajna
Csikszereda -
Rapid
UTA - ASU Poli Timişoara
Ripensia Timişoara - Daco - Getica
Campionii FC Argeş - Farul

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n