Marţi, Octombrie 15, 2019
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Galben-verzii încep, luni dimineaţă, pregătirea de vară

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

reunireCS Mioveni îşi va relua de mâine pregătirea, fotbaliştii galben-verzi având programată reunirea lotului dimineaţa, la ora 11,00, la Stadionul Orăşenesc din Mioveni.

Galben-verzii vor începe sezonul cu aceeaşi bancă tehnică de la finalul campionatului trecut: Marius Stoica - principal, Mihai Olteanu, Iulian Preda - secunzi, Iulian Ilie - antrenor cu portarii.

Ca în fiecare vară, pregătirea precompetiţională are mai multe părţi: antrenamente pe plan local, vizita medicală, meciuri amicale şi pregătire centralizată.

Antrenorul Marius Stoica va avea în mare, la prima şedinţă de pregătire acelaşi lot cu care a terminat sezonul trecut, iar în plus sunt aşteptaţi mai mulţi jucători jucători noi, cu care conducerea clubului a discutat în această pauză competiţională, în mare majoritate juniori.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI
  Sportul Snagov

csmioveni logo mic

 ball_3_anim

silgla snagov copy

DATA: 16.10.2019, 15.00, Liga 2, Et. 12

Ripensia Timişoara
- CS MIOVENI

stema Ripensia copy

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 0 - 5
(0-4)
12.10.2019, ora 11:00, Liga 2, Et. 11

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Turris Tr Măgurele
11 8 1 2
22-7 25
2 CS MIOVENI
11 6 5 0 19-5 23
3
UTA
8 6 1 1 26-5 19
4
Gloria Buzău
10 6 1 3 19-9 19
5
Metaloglobus
11 5 3 3 16-11 18
6
Petrolul
10 5 3 2 11-10 18
7
Rapid
9 5 2 2 13-9 17
8
Viitorul Pandurii
11 5 2 4 16-14 17
9 Campionii FC Argeş
10 5 1 4 13-13 16
10 Farul
11 4 3 4 8-8 15
11
Concordia Chiajna
10 3 4 3
9-12 13
12
ASU Poli Timişoara
10 3 3
4 10-6 12
13
U Cluj
10 3 3 4 13-10 12
14
Dunărea Călăraşi
10 3 3 4 13-15 12
15 CSM Reşiţa 10 3
3 4
12-16 12
16 Ripensia Timişoara
11 3 3 5 12-19 12
17 Csikszereda
10
2
4
4 10-15 10
18 Pandurii Tg Jiu
11 1 3 7 7-22 6
19 Daco - Getica
11 2 0 9 6-25 6
20 Sportul Snagov
11 2 9 4-28 2

Rezultate Etapa 11 2019/2020
12. 10. 2019
Echipa Scor  Echipa
Ripensia Timişoara
0-5 CS MIOVENI
Viitorul Pandurii
2-1 Farul Constanţa
Sportul Snagov
1-1 U Cluj
Metaloglobus
1-0 Turris Tr Măgurele
Csikszereda
2-2
Pandurii Tg Jiu
Petrolul
3-0 Daco - Getica
Campionii FC Argeş
-
CSM Reşiţa
Gloria Buzău
- ASU Poli Timişoara
UTA
- Concordia Chiajna
Dunărea Călăraşi
- Rapid

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n