Joi, August 22, 2019
   
Dimensiune Text

Cauta in site

CS Mioveni - CSM Reşiţa se joacă sâmbătă, la 11.00

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

afi resitaFederaţia Română de Fotbal şi televiziunile au stabilit şi programul etapei secunde din Liga a 2-a. Etapa se va desfăşura pe parcursul a trei zile,

sâmbătă - duminică - luni şi găzduieşte şi un meci de tradiţie.

Este vorba despre ultima partidă a rundei, cea dintre Petrolul şi UTA , de la Ploieşti, ambele formaţii cu pretenţii la promovare în Liga I în acest sezon.

Echipa noastră va evolua pe propriul teren contra nou-promovatei CSM Reşiţa, sâmbătă de la ora 11.00.

Programul complet al etapei a doua din Liga secundă este următorul:
Sâmbătă, 10 august
# ora 11:00 Farul - Dunărea Călăraşi
# ora 11:00 Csikszereda M Ciuc - Metaloglobus
# ora 11:00 Ripensia Timişoara - Gloria Buzău
# ora 11:00 CS Mioveni - CSM Reşiţa
# ora 11:00 Pandurii Tg Jiu - ASU Poli Timişoara
# ora 11:00 Daco-Getica - Turris Tr Măgurele
# ora 15:30 Rapid - Concordia Chiajna
Duminică, 11 august
# ora 13:30 Sportul Snagov - Campionii FC Argeş
# ora 15:30 U Cluj - Viitorul Pandurii Tg Jiu
Luni, 12 august
# ora 18:00 Petrolul - UTA

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI
  Campionii FC Argeş

csmioveni logo mic

 ball_3_anim

sigla fc arges

DATA: 27.08.2019, Ora: 19.00, Liga 2, Etapa 4

Viitorul Pandurii Tg Jiu
- CS MIOVENI

sigla viitorul pandurii targu jiu copy

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 0 - 1
(0-0)
Data 17 August 2019, Liga 2, Etapa 3

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Gloria Buzău 3 3
0 10-1 9
2 UTA
3 3
0 9-0 9
3
Turris Tr Măgurele
3 3 0 0 8-1 9
4
CSM Reşiţa
3 2 1 0 6-2 7
5
CS MIOVENI
3 2 1 0 3-1 7
6
Campionii FC Argeş
3 2 0
1
5-2 6
7
Petrolul 3 2 0
1 5-5 6
8
Concordia
3 2 0 1 4-4 6
9 Rapid
3 1 1 1 4-4 4
10 Farul 3 1 1 1 2-2 4
11
ASU Poli Timişoara
3 1
0 2
3-2 3
12
U Cluj 3 1 2
3-3 3
13
Metaloglobus
3 1
0 2 4-5 3
14
Csikszereda M. Ciuc 3 1 2
3-4 3
15 Ripensia Timişoara 3 1
0 2
3-6 3
16 Viitorul Pandurii
3 1 2
2-5 3
17 Daco - Getica
3
1
2
1-4 3
18 Dunărea Călăraşi
3 0 0 3 1-7
19 Pandurii Tg Jiu
3 0 0 3 1-8 0
20 Sportul Snagov
3 3 1-12 0

Rezultate Etapa 3 2019/2020
17. 08. 2019
Echipa Scor  Echipa
Viitorul Pandurii 0-1 CS MIOVENI
CSM Reșița 3-1 Pandurii Tg Jiu
Gloria Buzău 7-0 Sportul Snagov
Metaloglobus 3-0 Ripensia Timișoara
UTA 3-0
Csikszereda M. Ciuc 
Campionii FC Argeș 1-0 U Cluj
ASU Poli Timișoara 0-1
Daco - Getica
Concordia Chiajna 2-1 Farul
Dunărea Călărași 1-3 Petrolul
Turris Tr Măgurele 3-1 Rapid

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n