Luni, Septembrie 16, 2019
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Următorul meci al CS Mioveni, sâmbătă la 11.00, la Severin

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

afis energeticianul

Următorul meci de campionat al echipei noastre este programat sâmbătă, la 11.00, în deplasare, la Tr Severin, cu Viitorul Pandurii Tg Jiu.

 Partida face parte din etapa a 3-a a Ligii a II-a. Galben-verzii abordează acest joc după victoria din prima etapă din deplasare de la Timișoara și după remiza din meciul trecut, de acasă, cu Reșița. Gazdele de sâmbătă au până acum o victorie, în prima etapă cu Snagov, în timp ce etapa trecută au pierdut cu 3-0 la Cluj. CS Mioveni este pe locul 6 în clasament, în timp ce Viitorul Pandurii e pe 15. 

Echipa noastră face această deplasare cu gândul unui meci bun, care să aducă un nou rezultat bun în deplasare. 

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI
  Dunărea Călăraşi

csmioveni logo mic

 ball_3_anim

dunarea calarasi copy

DATA: 21 sept. 2019, Ora: 11.00, Liga 2, Etapa 8

UTA
- CS MIOVENI

sigla UTA 93 117

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 1 - 1
(1-1)
Data 15 Septembrie 2019, ora 11.30, Liga 2, Etapa 7

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Turris Tr Măgurele
6 6 0 15-1 18
2 CS MIOVENI
6 4 2 0 9-3 14
3
Gloria Buzău 6 4 1 1 12-3 13
4
UTA 5 4 0 1 14-2 12
5
Campionii FC Argeș 6 4 0 2 9-5 12
6
Metaloglobus
6 3 1 2
11-7 10
7
Rapid 6 3 1 2 8-7 10
8
Petrolul 5 3 1 1 6-5 10
9 Viitorul Pandurii 6 3 1 2 6-5 10
10 Concordia Chiajna 6 3 1 2 6-8 10
11
Farul 6 2
2 2
4-4 8
12
CSM Reșița 6 2 1
3 8-7 7
13
Ripensia Timișoara 6 2
1 3 6-9 7
14
Daco - Getica 6 2 0 4 2-8 6
15 Dunărea Călărași 6 1
2 3
5-9 5
16 ASU Poli Timișoara 6 1 1
4 3-5 4
17 Csikszereda 5
1
3 4-7 4
18 U Cluj 5 1 0 4 3-7 3
19 Pandurii Tg Jiu
6 0 2 4 2-10 2
20 Sportul Snagov
6 6 1-21 0

Rezultate Etapa 7 2019/2020
14. 09. 2019
Echipa Scor  Echipa
UTA 1-1 CS Mioveni
CSM Reşiţa
1-1 Turris Tr Măgurele
Viitorul Pandurii
0-0 Concordia Chiajna
Gloria Buzău
2-0 Daco - Getica
Metaloglobus
0-1
Pandurii Tg Jiu
Csikszereda
2-2 Ripensia Timişoara
Dunărea Călăraşi 3-2
U Cluj
ASU Poli Timişoara
0-0 Farul
Campionii FC Argeş 0-2 Rapid
Petrolul
- Sportul Snagov

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n