Vineri, Noiembrie 22, 2019
   
Dimensiune Text

Cauta in site

CS Mioveni - Hermannstadt, în optimile Cupei Românei

(0 voturi, nota medie 0 din 5)

cupa tragere la sortiSorţii i-au scos în cale, echipei noastre, în optimile Cupei României la fotbal pe Hermanstadt, formaţie de Liga I.

Tragerea la sorţi a avut loc astăzi la Casa Fotbalului, iar CS Mioveni a făcut parte din Urna A. Meciul este programat la finalul lunii octombrie, pe Stadionul Orăşenesc din Mioveni.

Meciurile din optimile Cupei României:
# Sănătatea Cluj - Petrolul Ploieşti
# Foresta Suceava - Dinamo
# Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - Astra
# Academica Clinceni - FC Botoşani
# Universitatea Cluj - FCSB
# Metalul Buzău - Politehnica Iaşi
# FC Voluntari - Universitatea Craiova
# CS Mioveni - FC Hermannstadt

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI
  Turris Tr Măgurele

csmioveni logo mic

 ball_3_anim

site logo AFC Turris Oltul Turnu Măgurele

DATA: 26.11.2019, 17.00, Liga 2, Et. 19

Concordia Chiajna - CS MIOVENI

sigla Concordia copy

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 1 - 1
(1-1)
17.11.2019, ora 11:10 Liga 2, Et. 18

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 UTA
16 9 5 2
32-12 32
2 CS MIOVENI
17 8 7 2 29-16 31
3
Rapid
17 9 4 4 28-15 31
4
Petrolul
17 8 6 3 19-15 30
5
Turris Tr Măgurele
17 8 5 4 30-19 29
6
Metaloglobus
17 7 6 4 19-13 27
7
Campionii FC Argeş
17 7 5 5 23-22 26
8
Farul
17 7 4 6 20-15 25
9 ASU Poli Timişoara
17 6 6 5 17-10 24
10 Gloria Buzău
17 7 2 8 25-21 23
11
U Cluj
17 5 7 5 23-19 22
12
Viitorul Pandurii
17 6 4 7 20-24 22
13
Ripensia Timişoara
17 5 7 5 20-25 22
14
Concordia Chiajna
16 5 5 6 15-20 20
15 Csikszereda
17 5 5 7
15-20 20
16 Dunărea Călăraşi
16 5 4 7 21-24 19
17 CSM Reşiţa
17 4 4 9 21-29 16
18 Sportul Snagov
17 2 2 13 13-41 8
19 Pandurii Tg Jiu
17 1 4 12 9-39 7
20              

Rezultate Etapa 18 2019/2020
16. 11. 2019
Echipa Scor  Echipa
Concordia Chiajna
1-1 CS MIOVENI
Farul - a stat
CSM Reşiţa 1-2 Ripensia Timişoara
Viitorul Pandurii 1-1 Csikszereda
Gloria Buzău 3-1
Dunărea Călăraşi
Rapid 4-0 Pandurii Tg Jiu
ASU Poli Timişoara
2-0
Sportul Snagov
Campionii FC Argeş 1-1 Petrolul
Metaloglobus 1-1 UTA
Turris Tr Măgurele 1-1 U Cluj

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n