Vineri, Aprilie 03, 2020
   
Dimensiune Text

Cauta in site

La 17,30, jucăm la Mioveni cu Gloria Buzău. Haideţi la meci!

echipa antrenoriClaudiu Niculescu va debuta astăzi pe banca echipei noastre, într-un meci cu Gloria Buzău.

 Partida care contează pentru etapa a 24- a Ligii a II-a va începe la ora 17.30, pe Stadionul Orăşenesc din Mioveni, intrarea spectatorilor fiind liberă.

CS Mioveni abordează acest joc de pe locul 2 al clasamentului, având 38 de puncte acumulate în 22 de partide jucate. De partea cealaltă, Gloria Buzău este pe locul 11 cu 32 de puncte.

Echipa noastră se prezintă la acest meci cu o nouă bancă tehnică, Claudiu Niculescu fiind numit la începutul săptămânii director tehnic.

Galben-verzii au nevoie de sprijinul spectatorilor în tribune, pentru a obţine un rezultat favorabil. 

HAIDEŢI LA MECI!

HAI MIOVENIUL!

HAI BĂIEŢII!

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

Metaloglobus   CS MIOVENI

sigla Metaloglobus Bucuresti logo copy

 ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 14.03.2020, 11.00, Liga 2, Et. 25

CS MIOVENI
- Gloria Buzău

csmioveni logo mic

ball_3_anim

sigla gloria buzau

Scor final 0 - 0
(0-0)
6.3.2020, ora 17:30 Liga 2, Et. 24

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 UTA
23 15 5 3
49-13 50
2 CS MIOVENI
23 10 9 4 36-22 39
3
Turris Tr Măgurele
22 11 6 5 36-25 39
4
Campionii FC Argeş
23 10 8 5 34-25 38
5
Petrolul
23 10 8 5 23-20 38
6
Rapid
23 10 7 6 32-20 37
7
Metaloglobus
23 10 7 6 28-20 37
8
Gloria Buzău 23 9 6 8 35-27 33
9 Farul 23 9 6 8 27-20 33
10 Viitorul Pandurii 22 9 6 7 30-25 33
11
ASU Poli Timilșoara 22 8 8 6 20-12 32
12
Dunărea Călăraşi
23 8 7 8 29-30 31
13
Ripensia Timişoara
23 6 10 7 28-34 28
14
U Cluj 23 5 12 6 29-26 27
15 CSM Reşiţa
22 6 6 10 30-35 24
16 Concordia Chiajna
22 6 6 10 20-30 24
17 Csikszereda 23 5 7 11 17-33 22
18 Sportul Snagov
23 2 3 18 18-59 9
19 Pandurii Tg Jiu
23 1 5 17 10-53 8
20              

Rezultate Etapa 24 2019/2020
7. 03. 2020
Echipa Scor  Echipa
CS MIOVENI 0-0 Gloria Buzău
Concordia Chiajna 2-1 ASU Poli Timişoara
Sportul Snagov 0-3 UTA
Viitorul Pandurii - stă
Ripensia Timişoara 1-1
Dunărea Călăraşi
Farul 0-1 Turris Tr Măgurele
U Cluj 1-2
Metaloglobus
Pandurii Tg Jiu 0-4 Campionii FC Argeş
Rapid 0-1 CSM Reşiţa
Csikszereda 1-2 Petrolul

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n