Marţi, Aprilie 20, 2021
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Următorul meci în play-off, sâmbătă la 11:30, cu Csikszereda

afis csikszereda copyFRF și televiziunile au făcut programările pentru etapa a 2-a din play-off și play-out. Astfel, următorul meci al echipei noastre va avea loc sâmbătă de la 11:30, pe propriul teren cu Csikszereda.

Acesta va fi ca și etapa precedentă, primul meci al rundei.

Etapa din play-off va continua tot sâmbătă, de la ora 14:00 cu meciul FC U Craiova - ASU Poli Timișoara și se va încheia duminică, 11 aprilie, de la ora 19:00 cu jocul Rapid - Dunărea Călărași.

În play-out, Grupa A se vor juca: # Metaloglobus - Fardul # Ripensia - Comuna Recea # Pandurii Tg Jiu - CSM Slatina, iar în play - out, Grupa B sunt programate: # Aerostar Bacău - CSM Reșița # Unirea Slobozia - Viitorul Pandurii # Petrolul - Concordia Chiajna.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

Rapid
  CS MIOVENI

sigla Rapid Bucuresti site

 ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 24.4.2021, 15.00, Liga 2,Et. 5 - Play-off

CS MIOVENI
- ASU Poli Timișoara

csmioveni logo mic

ball_3_anim

stema ASU poli Timisoara 93 X117

Scor final 4-0 (2-0)
19.04.2021, ora 16:00, Liga 2, Etapa 4 Play-off

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 CS U Craiova
3 3 0 0 7-2 42
2 Rapid
3 2 1 0 3-1 42
3
CS MIOVENI
4 2 2 0 4-1 41
4
Dunărea Călărași
4 1 1 2 4-10 38
5
Csikszereda
4 0 1 3 2-5 33
6
ASU Poli Timișoara
4 0 1 3 1-7 33
  Play-out            
1
U Cluj
2 1 1 0 5-3 33
2 Metaloglobus
2 1 0 1 2-3 33
3 Farul
2 0 1 1 1-2 33
4
Fotbal Com. Recea
3 2 0 1 9-3 29
5
Ripensia Timișoara
3 1 2 0 3-2 27
6
CSM Slatina
3 1 1 1 5-6 19
7
Pandurii Tg Jiu
3 0 1 2 3-9 14
1 Petrolul
2 1 0 1 1-1 34
2 Viitorul Pandurii
2 0 0 2 3-7 32
3 Gloria Buzău 3 2 1 0 5-2 31
4 Concordia Chiajna
2 1 1 0 4-2 30
5 Unirea Slobozia
3 1 2 0 4-2 24
6 CSM Reșița
2 1 0 1 2-1 22
7 Aerostar Bacău
2 0 0 2 1-5 10

 Et 4 Play-off 2020/2021 Liga 2
19. 04. 2021
Echipa Scor  Echipa
CS MIVOENI
4-0 ASU Poli Timișoara
Csikszereda
1-2 Dunărea Călărași
FC U Craiova
- Rapid
Play-out
  Etapa 4
Farul
3-1 Fotbal Com. Recea
Metaloglobus
1-0 CSM Slatina
Ripensia Timișoara
2-1 U Cluj
Pandurii Tg Jiu
- stă
CSM Reșița
2-0 Concordia Chiajna
Aerostar Bacău
1-5 Viitorul Pandurii
Petrolul
1-1
Gloria Buzău
Unirea Slobozia
- stă

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n