Vineri, Noiembrie 16, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Box: Participare la Cupa VÔlcii

(3 voturi, nota medie 3.67 din 5)

0001111csmioveni_logo_blank

á

Pugili?tii clubului CS Mioveni vor participa la sfÔr?itul lunii septembrie la Cupa VÔlcii.

Antrenorul Ungureanu Liviu inten?ioneaz? s? mearg? aici cu doi sportivi de 16 ani, Marius Dumitru ?i Marius Ni??, care vor concura cel mai probabil la categoriile 60 ?i 64 kg. PÔn? la aceast? competi?ie, antrenorul Ungureanu continu? antrenamentele cu cei 9 sportivi din sec?ie, pe plan local, la Casa de Cultur?, efectuÔnd ţn aceast? perioad? cÔte o ?edin?? de preg?tire ţntre orele 10-12, pentru ca atunci cÔnd va ţncepe ?coala antrenamentele s? fie ori diminea?a ori dup?-amiaza.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

Ripensia Timi┼čoara   CS MIOVENI
stema Ripensia copy  ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 17 Nov. 2018, Ora: 11.00, Liga 2, Etapa 17

CS MIOVENI - Dacia Unirea Br─âila

csmioveni logo mic

ball_3_anim sigla dacia un braiala
Scor final 4 - 0
(2-0)
Data 9 Nov. 2018, Liga 2, Etapa 16

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Chindia Târgovi┼čte 16  12  2 36-17 38 
2 Petrolul 16 11  33-14 35 
3
U Cluj 16 10 3 3 38-13 33 
4
Academica Clinceni 16  11  0 5 33-11 33 
5
Sportul Snagov 15 10 3 2 26-12 33 
6
FC Arge┼č 16 9 30-12 32 
7
CS MIOVENI 16  10  4 29-11 32 
8
Energeticianul 16 7 3 6 25-19 24 
9 UTA 16  25-23 23 
10 Pandurii Tg Jiu 16 6 3 7 29-24 21
11
Daco - Getica 16 26-25  21 
12
ASU Poli Timi┼čoara 15 14-17 20 
13
Metaloglobus 16 2 8 14-30 20 
14
Luceaf─ârul Oradea 16 5 21-30 18 
15 Aerostar Bac─âu 16  21-31 18 
16 Ripensia Timi┼čoara 16  18-29 14 
17 Farul 16  11  21-37 13 
18 CS Balote┼čti 16  3 11 14-35  11 
19 ACS Poli Timi┼čoara 16 1 2 13 13-41 5
20 Dacia Unirea Br─âila 16  11  14-49

Rezultate Etapa 16  2018/2019
Echipa Scor Echipa
9-12 11. 2018
CS MIOVENI   4-0 Dacia Unirea Br─âila
Petrolul 1-0 Ripensia Timi┼čoara
Luceaf─ârul Oradea 3-0 Metaloglobus
Energeticianul 3-0 CS Balote┼čti
Aerostar Bac─âu 1-0
UTA
FC Arge┼č 5-0 ACS Poli Timi┼čoara
Daco - Getica 3-0
Farul
Chindia Târgovi┼čte 2-1 Pandurii Tg Jiu
U Cluj 3-0 Academica Clinceni
ASU Poli Timi┼čoara - Sportul Snagov

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n