Vineri, Decembrie 15, 2017
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Box: Participare la Cupa VÔlcii

(3 voturi, nota medie 3.67 din 5)

0001111csmioveni_logo_blank

á

Pugili?tii clubului CS Mioveni vor participa la sfÔr?itul lunii septembrie la Cupa VÔlcii.

Antrenorul Ungureanu Liviu inten?ioneaz? s? mearg? aici cu doi sportivi de 16 ani, Marius Dumitru ?i Marius Ni??, care vor concura cel mai probabil la categoriile 60 ?i 64 kg. PÔn? la aceast? competi?ie, antrenorul Ungureanu continu? antrenamentele cu cei 9 sportivi din sec?ie, pe plan local, la Casa de Cultur?, efectuÔnd ţn aceast? perioad? cÔte o ?edin?? de preg?tire ţntre orele 10-12, pentru ca atunci cÔnd va ţncepe ?coala antrenamentele s? fie ori diminea?a ori dup?-amiaza.

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

Olimpia Satu Mare   CS MIOVENI

sigla Olimpia Satu Mare logo copy

 ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 22 Feb. 2018, Ora: 11.00, Liga 2, Etapa 22

CS MIOVENI - Dun─ârea C─âl─âra┼či

csmioveni logo mic

ball_3_anim

dunarea calarasi copy

Scor final 1 - 3
(1-0)
Data 8 Dec. 2017, Liga 2, Etapa 21

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Dun─ârea C─âl─âra┼či 21 15 4 2 43-16 49
2 Hermannstadt 20 14 6 1 35-10 48
3
Chindia Târgovi┼čte 21 12 6 3 44-12 42
4
CS Afumaţi 21 11 5 5 24-14 38
5
ASU Poli Timi┼čoara 21 11 3 7 29-23 36
6
Academica Clinceni 21 10 5 6 34-29 35
7
FC Arge┼č 21 9 7 5 28-16 34
8
ASA Tg Mure┼č 21 9 4 8 40-41 31
9 CS MIOVENI 21 7 6 8 31-30 27
10
Sportul Snagov 21 7 5 9 16-19 26
11
Ripensia Timi┼čoara 21 6 7 8 42-32 25
12
UTA 21 6 7 8 26-26 25
13
┼×tiin┼úa Miroslava 21 6 4 11 28-46 22
14
Luceaf─ârul Oradea 21 5 6 10 31-38 21
15 Metaloglobus 21 5 5 11 17-29 20
16 CS Balote┼čti 21 5 5 11 24-42
20
17 Foresta Suceava 21 6 2 13 21-63 20
18 Dacia Unirea Br─âila 21 4 6 11 45-48 18
19 Pandurii Tg Jiu 21 3 9 9 27-37
18
20 Olimpia Satu Mare 21  7  2 12 22-37 15

Rezultate Etapa 21  2017/2018
Echipa Scor Echipa
9. 12. 2017
CS MIOVENI 1-3 Dun─ârea C─âl─âra┼či
CS Balote┼čti 1-0 Sportul Snagov
Academica Clinceni 4-1 Olimpia Satu Mare
Metaloglobus 0-0 UTA
Dacia Unirea Br─âila 1-4
┼×tiin┼úa Miroslava
ASA Tg Mure┼č 2-5 Foresta Suceava
Ripensia Timi┼čoara 4-4
Luceaf─ârul Oradea
Hermannstadt 0-0 CS Afumaţi
FC Arge┼č 2-0 ASU Poli Timi┼čoara
Chindia Târgovi┼čte 1-0 Pandurii Tg Jiu

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n