Marţi, Octombrie 17, 2017
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Stiri si Noutati

 

Tenis de masa, Cupa ETTU: Calificare in turul II

tenis belgia 2Echipa de tenis de masa a clubului nostru s-a calificat in aceasta dupa-amiaza in turul II al Cupei ETTU, dupa ce a invins in turneul din Belgia echipa spaniola Borges, cu 3-2.

Citeşte mai mult: Tenis de masa, Cupa ETTU: Calificare in turul II

   
   

Tenis de masă: Două victorii şi o înfrângere în prima zi de Cupa ETTU

tenis belgiaEchipa noastră de tenis de masă dispută în acest week-end, în Belgia, primul tur al Cupei ETTU. După prima zi de concurs Ionuţ Seni, Alexandru Cazacu şi Rareş Şipoş au două victorii şi o înfrângere,

Citeşte mai mult: Tenis de masă: Două victorii şi o înfrângere în prima zi de Cupa ETTU

   

Tenis de masa: Victorie in primul meci din Cupa ETTU

tenis echipa nouEchipa de tenis de masa a clubului nostru a învins in aceasta dimineata cu 3-1 in primul meci disputat in Belgia in primul tur al Cupei ETTU. 

Citeşte mai mult: Tenis de masa: Victorie in primul meci din Cupa ETTU

   

Pagina 6 din 318

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   FC Argeş

csmioveni logo mic

 ball_3_anim

sigla fc arges

DATA: 21 Oct. 2017, Ora: 16.00, Liga 2, Etapa 13, Digi Sport 1

Dacia Unirea Brăila - CS MIOVENI

sigla dacia un braiala

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 2 - 2
(2-0)
Data 14 Oct. 2017, Liga 2, Etapa 12

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Dunărea Călăraşi 12 9 1 2 25-10 28
2 Hermannstadt 11 9 1 1 19-5 28
3
Chindia Târgovişte 12 7 3 2 28-6 24
4
Academica Clinceni 12 6 4 2 20-15 22
5
CS MIOVENI 12 6 3 3 22-15 21
6
ASA Tg Mureş 11 5 3 3 20-16 18
7
Ripensia Timişoara 12 5 2 5 32-15 17
8
FC Argeş 12 4 5 3 15-10 17
9 Sportul Snagov 12 4 4 4 8-7 16
10
ASU Poli Timişoara 11 5 1 5 14-15 16
11
CS Afumaţi 12 4 4 4 11-13 16
12
Dacia Unirea Brăila 12 4 3 5 30-24 15
13
Pandurii Tg Jiu 12 3 5 4 18-17 14
14
Olimpia Satu Mare 12 4 1 7 8-19 13
15 Metaloglobus 12 3 3 6 14-17 12
16 UTA 11 2 5 4 9-11
11
17 Ştiinţa Miroslava 12 3 2 7 14-37 11
18 CS Baloteşti 12 2 4 6 13-19 10
19 Foresta Suceava 12 2 2 8 8-49
8
20 Luceafărul Oradea 12  1  4 7 15-23 7

Rezultate Etapa 12  2017/2018
Echipa Scor Echipa
14. 10. 2017
Dacia Unirea Brăila 2-2 CS MIOVENI
Sportul Snagov 0-0 Pandurii Tg Jiu
Ştiinţa Miroslava 2-1 Olimpia Satu Mare
Foresta Suceava 0-2 Dunărea Călăraşi
Luceafărul Oradea 1-2
CS Afumaţi
Ripensia Timişoara 1-2 CS Baloteşti
Chindia Târgovişte 3-0
Metaloglobus
FC Argeş 1-1 Academica Clinceni
ASU Poli Timişoara - UTA 
ASA Tg Mureş - Hermannstadt 

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n