Joi, Septembrie 21, 2017
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Box

Sectia Box

(2 voturi, nota medie 5.00 din 5)

Boxing

SECTIA DE BOX are un numar de 15 sportivi dintre care 9 au fost legitimati.

In luna ianuarie sportiva Martin Gabriela a fost invitata la Caciulata pentru un meci de verificare in compania lotului national de senioare.In martie am participat la Cupa Romaniei de Tineret unde sportivul Grigore Iulian a obtinut locul IV,iar la Campulung la Campionatul National feminin de senioare sportiva Martin Gabriela a obtinut medalie de bronz.

In iunie la Mangalia sportivul Gheorghe Mihai Andrei a obtinut locul IV la Campionatele Nationale pentru tineret. In luna noiembrie la Ploiesti sportivii clubului nostru Filip Robert si Dumitru Marius au obtinut medalii de bronz in cadrul Campionatului National pentru cadeti

 

Pagina 4 din 4

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   Luceafarul Oradea

csmioveni logo mic

 ball_3_anim

stema Luceafarul Oradea logo

DATA: 23 sept. 2017, Ora: 11.00, Liga 2, Etapa 9

Foresta Suceava - CS MIOVENI

Foresta Suceava stema sigla logo 347x437 copy

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 2 - 0
(0-0)
Data 16 Sept. 2017, Liga 2, Etapa 8

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 AFC Hermannstadt 8 7 0 1 15-5 21
2 Ripensia Timişoara 8 5 2 1 30-8 17
3
ASA Tg Mureş 8 5 2 1 18-9 17
4
Dunărea Călăraşi 8 5 1 2 13-9 16
5
Chindia Târgovişte 8 4 2 2 22-6 14
6
Academica Clinceni 8 4 2 2 14-11 14
7
Sportul Snagov 8 4 2 2 8-5 14
8
ASU Poli Timişoara 8 4 1 3 11-12 13
9 Pandurii Tg Jiu 8 3 3 2 15-11 11
10
Dacia Unirea Brăila 8 3 2 3 25-17 11
11
CS MIOVENI 8 3 2 3 14-10 11
12
FC Argeş  8 3 2 3 12-8 11
13
UTA 8 2 3 3 7-8 9
14
Metaloglobus 8 2 2 4 8-11 8
15 CS Afumaţi 8 2 2 4 5-9 8
16 Olimpia Satu Mare 8 2 1 5 5-15
7
17 CS Baloteşti 8 1 3 4 7-12 6
18 Luceafărul Oradea 8 1 2 5 10-16 5
19 Ştiinţa Miroslava 8 1 1 6 10-29
4
20 Foresta Suceava 8  1  1 6 4-42 4

Rezultate Etapa 8  2017/2018
Echipa Scor Echipa
16. 09. 2017
Foresta Suceava 2-0 CS MIOVENI
Sportul Snagov  2-0 Olimpia Satu Mare
Pandurii Tg Jiu 1-1 CS Afumaţi
Ştiinţa Miroslava 1-3 Hermannstadt
Luceafărul Oradea 1-1
Academica Clinceni
Ripensia Timişoara 4-1 Metaloglobus
Dacia Unirea Brăila 3-1
FC Argeş
UTA 0-1 Dunărea Călăraşi
ASU Poli Timişoara 2-2 CS Baloteşti 
 ASA Tg Mureş 0-0 Chindia Târgovişte 

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n