Miercuri, Ianuarie 16, 2019
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Box

Sectia Box

(2 voturi, nota medie 5.00 din 5)

Boxing

SECTIA DE BOX are un numar de 15 sportivi dintre care 9 au fost legitimati.

In luna ianuarie sportiva Martin Gabriela a fost invitata la Caciulata pentru un meci de verificare in compania lotului national de senioare.In martie am participat la Cupa Romaniei de Tineret unde sportivul Grigore Iulian a obtinut locul IV,iar la Campulung la Campionatul National feminin de senioare sportiva Martin Gabriela a obtinut medalie de bronz.

In iunie la Mangalia sportivul Gheorghe Mihai Andrei a obtinut locul IV la Campionatele Nationale pentru tineret. In luna noiembrie la Ploiesti sportivii clubului nostru Filip Robert si Dumitru Marius au obtinut medalii de bronz in cadrul Campionatului National pentru cadeti

 

Pagina 5 din 5

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS Baloteşti   CS MIOVENI
CS Balotesti logo copy  ball_3_anim

csmioveni logo mic

DATA: 23 Feb. 2019, Ora: 11.00, Liga 2, Etapa 22

CS MIOVENI - Sportul Snagov

csmioveni logo mic

ball_3_anim silgla snagov copy
Scor final 0 - 4
(0-1)
Data 8 Dec. 2018, Liga 2, Etapa 21

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Sportul Snagov 21 14  4 35-14 46 
2 Academica Clinceni 21 15  6 41-15 45 
3
Petrolul  21 14 3 4 43-19 45 
4
U Cluj 21  13  5 3 47-15 44 
5
Chindia TârgoviÅŸte 21 13 5 3 41-23 44 
6
FC ArgeÅŸ 21 12 36-19 41 
7
CS MIOVENI 21  10  7 33-21 34 
8
Enregeticianul 21 8 5 8 30-26 29 
9 UTA 21  8 8 32-30 29 
10 Pandurii Tg Jiu 21 8 4 9 36-33 28
11
ASU Poli TimiÅŸoara 21 10  18-23  25 
12
Ripensia TimiÅŸoara 21 6 25-31 25 
13
Daco - Getica 21 9 7 29-31 24 
14
Luceafărul Oradea 21 6 10  24-39 23 
15 Aerostar Bacău 21 11  32-39 22 
16 Metaloglobus 21 12  16-43 21 
17 Farul 21  13  29-42 20 
18 CS BaloteÅŸti 21  5 12 21-41  19 
19 Dacia Unirea Brăila 21 2 6 13 19-55 12
20 ACS Poli TimiÅŸoara 21 15  17-45 10 

Rezultate Etapa 21  2018/2019
Echipa Scor Echipa
7-9 12. 2018
CS MIOVENI  0-4 Sportul Snagov
U Cluj 3-1 Chindia Târgovişte
FC Argeş 3-1 Pandurii Tg Jiu
Ripensia Timişoara 2-0 Luceafărul Oradea
Dacia Unirea Brăila 2-0
ACS Poli Timişoara
Daco - Getica 0-2 Academica Clinceni
Aerostar Bacău 9-1
Metaloglobus 
Farul 1-1 UTA
ASU Poli Timişoara 0-0 Energeticianul
Petrolul 5-1 CS Baloteşti

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n