Joi, August 16, 2018
   
Dimensiune Text

Cauta in site

Judo

CS Mioveni are doi vicecampioni naţionali la judo

judo pitesti 1Finala Campionatului Naţional de judo U10-U11, desfăşurată la Tîrgu Mureş în perioada 26-28 iunie, a fost încheiată cu fruntea sus de sportivii de la CS Mioveni, antrenaţi de Verginel Popescu.

Citeşte mai mult: CS Mioveni are doi vicecampioni naţionali la judo

 

Judo: Dou? medalii de argint la Sibiu

judo oprea sibiu 1Sportivele sec?iei de Judo a clubului nostru au câ?tigat în week-end dou? medalii de argint în finala Campionatului Na?ional Under 14 de la Sibiu.

Citeşte mai mult: Judo: Dou? medalii de argint la Sibiu

   

Judo: 7 medalii la Turneul Interna?ional Alina Dumitru

judo bucuresti 2În perioada 16-17 Mai s-a desf??urat la Bucure?ti la Sala Floreasca, Turneul Interna?ional de Judo pentru Copii Alina Dumitru, edi?ia a III-a.

Citeşte mai mult: Judo: 7 medalii la Turneul Interna?ional Alina Dumitru

   

Judo: Locul 1 la Campionatele Na?ionale U 14

judo pitesti 1Judokanii clubului nostru au participat în perioada 1-3 Mai, la Campionatele Na?ionale U 15 ?i  14, la Pite?ti, acolo unde au ob?inut mai multe medalii.

Citeşte mai mult: Judo: Locul 1 la Campionatele Na?ionale U 14

   

judo 4 copii

Sec?ia de judo a CS Mioveni va trimite la sfâr?itul acestei s?pt?mâni, patru sportivi într-un turneu la Belgrad - Serbia, acolo unde sunt a?tepta?i judokani din opt ??ri europene.

Citeşte mai mult: Judoka CS Mioveni, n turneu n Serbia

   

Pagina 2 din 6

Meciul Urmator

  • Meciul Urmator
  • Ultimul Meci

CS MIOVENI   CS Baloteşti
csmioveni logo mic  ball_3_anim

CS Balotesti logo copy

DATA: 17 Aug. 2018, Ora: 18.00, Liga 2, Etapa 3

Sportul Snagov - CS MIOVENI

silgla snagov copy

ball_3_anim

csmioveni logo mic

Scor final 2 - 0
(1-0)
Data 11 Aug. 2018, Liga 2, Etapa 2

 

 

Urmatorul Meci in

Neprogramat

Clasament si Rezultate

  • Clasament
  • Rezultate

 
Echipa J V E Î G P
1 Energeticianul 6-1 
2 Chindia Târgovişte 3-1  6 
3
Petrolul 2 1 1 0 3-0 
4
FC Argeş 0 3-1 
5
Sportul Snagov 2 0  2-0
6
Ripensia Timişoara 4-3 
7
Pandurii Tg Jiu 2-1 
8
Academica Clinceni 2 1  0  1  6-2
9 Farul 2  6-5 
10
U Cluj  3-2  3 
11
UTA 2 4-4 
12
CS MIOVENI 2  0 2-3  3 
13
Daco - Getica 2 1 2-5 
14
Dacia Unirea Brăila  2  0 3-4  1 
15 Aerostar Bacău 2  1-2 
16 Metaloglobus 1-3 
17 ACS Poli Timişoara 3-6  1 
18 Luceafărul Oradea 2  2-6 
19 ASU Poli Timişoara 1-3  0 
20 CS Baloteşti 2  0-5 

Rezultate Etapa 2  2018/2019
Echipa Scor Echipa
11. 08. 2018
Sportul Snagov 2-0 CS MIOVENI
CS Baloteşti 0-3 Petrolul
Luceafărul Oradea 2-2 Ripensia Timişoara
Academica Clinceni 5-0 Daco - Getica
Metaloglobus 1-1
Aerostar Bacău
Energeticianul 2-1 ASU Poli Timişoara
UTA  4-2
Farul
Pandurii Tg Jiu 1-1 FC Argeş
ACS Poli Timişoara 2-2 Dacia Unirea Brăila
Chindia Târgovişte 2-1 U Cluj

 

Imnul CS Mioveni

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Stiri Judo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Tenis de Masa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stiri Box

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Parteneri

15045805 2161989957360330 1609235034 n